16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Písek zkoušel Puchmajera, celky Čížové i FC ZVVZ vyhrály o jednu branku.

Písek - Zimní fotbalový Platan Cup pokračoval na místním hřišti s umělým trávníkem již zápasy šestého kola.

František Bořánek

ZAJÍMAVÝ DUEL. V sobotním utkání zimního fotbalového Platan Cupu v Písku prohrály Horažďovice s FC Písek 1:3. Na snímku z tohoto zápasu bojuje o míč Beránek (vlevo) s Martinem Puchmajerem a Martinem Malým.
Autor: Jan Škrle

Výsledky:

FK Horažďovice – FC Písek 1:3 (0:3). V píseckém týmu se objevil nový hráč – Martin Puch〜majer z Dobříše, který přišel k Otavě na zkoušku. Jihočeši si do přestávky vytvořili nad účastníkem Západočeského přeboru tříbrankový náskok, ve druhém poločase  už ale neskórovali, naopak hosté korigovali na pro ně přijatelný výsledek.Branky: Janouškovec – Holan 2, Zušťák. Před 50 diváky rozhodoval Haviár. Sestava Písku: Poplštein – Kosobud, Šácha, Pastyrik, Zach – Kuchař, Červenka, Puchmajer, Malý – Zušťák, Holan. Střídali: Trantina, Pšenička, Hegenbart, Legdan a Kučera. Trenér  Zdeněk Staroba.

FC ZVVZ – SK Čkyně 3:2 (1:1). Ve vyrovnaném utkání bylo nakonec úspěšnější mužstvo Milevska. Branky: Vlna, Masopust, Kukač – Mareš, Provod. Rozhodčí Třeštík. Sestava FC ZVVZ: Horek – Kosobud, Pacovský, Novotný, J. Málek – Kosík, Syrovátka, Šebek, Komárek – Sokolt, Vlna. Střídali: Kukač, Janouch, Jar. Červenka a Masopust. Trenér Jaroslav  Vavroch.

SK Vodňany – FK Olympie Týn n/Vltavou 0:6 (0:1). Branky: Maruška 2, Bouda 2, Kubíček, Brou. Rozhodčí Grobár.
Spartak Sedlčany – Sokol Čížová 2:3 (2:2). Rozhodl druhý poločas. Branky: Kvěch, Davídek – Jindřich, Kunt, L. Pichlík. Sestava Čížové: Kápl (výpomoc ze Záhoří) –  Jaroušek, Gornický, Miklavčič, Hora – Bystrov, Souhrada, Jindřich, Kunt – Mich. Sleza, Tetour. Střídali L. Pichlík a Rybák. Trenér Luboš Kudrlička.