25 26 27 28 29 30 31

Borští sokolíci slavili vysokou výhru.

BĚLÁ NAD RADBUZOU - Borští zvítězili 5:1

František Hlas

V dalším kole zimního turnaje Interspedico Cup na umělé trávě v Bělé nad Radbuzou porazili fotbalisté S. Bor vysoko mužstvo S. Mrákov 5:1.

V sobotním dopoledni se Boru dařilo. K dobrému výkonu mu pomohla rychlá vedoucí branka. Už ve třetí minutě proměnil R. Vaňous pokutový kop a když v 16. minutě přidal Krivda druhou branku, bvlo jasné, kdo bude v tomto zápase tahat za kratší konec. Mrákovští sice hned v první minutě druhého poločasu snížili na 2:1, ale to bylo z jejich strany všechno. V 58. minutě přišla první velká chvíle zkušeného Šaška staršího, který zvýšil vedení Boru na rozdíl dvou branek – 3:1. Domácí měli navrch a svoji převahu korunovali v 71. minutě. Podruhé v tomto zápase se trefil Šašek starší – 4:1. Na konečných 5:1 upravil útočník Blažek. „Výkon byl tentokrát dobrý. Soupeř byl hratelnější než třeba Klenčí, ale i on měl svoji kvalitu. Kluci bojovali a konečně jsme se také dokázali prosadit v koncovce,“ byl spokojený s hrou i výsledkem asistent trenéra S. Bor Jaroslav Folejtar.

BOR: Šašek mladší – J. Zeman, P. Zeman, L. Zeman, Hadrovský, Janků, R. Vaňous, Šašek starší, Krivda, Vorlíček, Blažek. Střídali Zíka, Burda, Buben a Pajer.