Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFotbalisté Touškova zklamali.

V dohrávce čtvrtého kola zimního fotbalového turnaje na umělé trávě v Doubravce došlo k překvapení.

Slavoj Koloveč porazil Sokol Město Touškov 3:0, když v poločase vedl 1:0. Za vedoucí tým 1. A třídy skóroval dvakrát Částek-á jednou Šperl. ~' Účastník krajského přeboru selhal především v koncovce.

„V střelit gól, to bylo pro nás opět velkým poblémem," přiznal Josef Bártík, předseda touškovského klubu. „Porážka v přípravě má ale i své klady. Předtím jsme vyhrávali a hráči ted'trochu spadnou na zem," konstatoval.

Pro soupeře měl touškovský šéf jen slova chvály. „Koloveč hrála skvěle. Do přeboru určitě postoupí a neztratí se. Tým má svou kvalitu. Milota, Baxa, Šperl, Černohorský i další jsou výborní fotbalisté."

I v sobotním utkání dostalo Město Touškov příděl gólů, když podlehlo divizním HIatovům 1:5.

„První půli jsme hráli dobře a drželi stav 1:1. Potom se projevil rozdíl ve výkonnosti. Chyběli nám M. Scheinherr s Královcem," konstatoval Josef Bártík.

V utkání střelecky dominoval klatovský Hanzlík, který vstřelil čtyři góly.

„Bylo to jeho utkání. Čtyřikrát skóroval a dalších pět šancí neproměnil," komentoval duel Karel Zedek, vedoucí klatovského mužstva.

Rokycanští fotbalisté rozstříleli Křimice 5:0, přestože jim chybělo pět hráčů. „Hlavně v první půli jsme byli jasně lepší. Odešel Kučera na půlroční hostování do divizních Vejprnic," říkal Pavel Grimm z vedení rokycanského klubu.

V souboji týmů nejvyšší krajské soutěže Bolevec porazil plzeňský Rapid 2:0, ale tým z Lopatárny nastoupil v silně kombinované sestavě.

„Áčko hrálo pohár, tak jsme postavili takové céčko. Hrál jsem i já," konstatoval Pavel Baroch, sekretářRapidu.

Ani Bolevec však nehrál v kompletním složení. „Na střídání jsme měli jenom brankáře. Naše převaha byla zřejmá, jenom v první půli jsme spálili snad osm tutovek," lamentoval Jan Thomayer, bolevecký sekretář.

V souboji Chrástu se Žákavou padlo sedm gólů a všechny do sítě brankáře účastníka 1. A třídy. „Měl jsem k dispozici jenom jedenáct borců. A ještě se nám zranil náš klíčový hráč Silovský, což je velká ztráta," říkal Stanislav Trnka, trenér Žákavy.

„V utkání jsme jasně dominovali," hodnotil chrástecký prezident Luděk Vokoun.

Pavel Hochman