11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Na Doubravce řádili M. Šot a T. Bahleda.

V šestém ko­le Memoriálu Josefa Iberma­jera měla Jiskra za soupeře mužstvo krajského přeboru, a to ZČE Plzeň. Jiskra do Plzně přijela oslabena o sedm hráčů z kádru, ale na hře to nebylo znát. V turnaji trenér Kuželka poprvé vyzkoušel útočnou dvojici Šot - Bahleda, která řádně zatápěla přetížené obraně ZČE a kdyby lépe za­končovali své šance, mohlo být skóre na konci zápasu dvojnásobné.Utkání Domažličané začali bez jednoho z trenérů Milana Dejmka, který měl pracovní povinnosti velmi aktivně s mladičkým Adamem Bratani­čem. V desáté minutě se dostal do šance Šot, ale neproměnil. V 15. min vysunul ideálně Paul Bahledu, ale ten napodobil Martina Šota a nastřelil nohy brankáře ZČE. Ve 30. minutě zahrával Šá­mal standardní situaci před šestnáctkou, po faulu na Šota našel nabíhajícího Tesaře, ale jeho hlavička jen těsně minula svatyni ZČE. Již ve 32. minutě Čech nádherně vysunul Ba­hledu, ale ten opět neproměnil. O pět minut později následo­val smrtící brejk, kdy Šot opět nedal. Jiskra se tak gólu do­čkala až ve 43. minutě, kdy se prosadila po ose trojice Ba­hleda, Vacek a skórující Šot - 1:0. Hosté během prvního polo­času docela slušně kombino­vali, ale jen po šestnáctku a obrana velmi dobře dirigova­ná Paulem je k ničemu nepus­tila.
Podobný obrázek nabídla druhá půle. V 55. minutě na­centroval ze strany Jiří Šámal a Tomáš Bahleda skrumáži zvýšil na 2:0. Poté se do sto­procentních šancí dostali To­máš Bahleda, Martin Šot a ka­pitán v tomto utkání Vojtěch Mifek, ale nedali.Hosté se dostali do jediného brejku v 60. minutě, v tomto momentě zavánějícím ofsajdem šli dva hráči ZČE na Adama Brataniče a ten Jiskru podržel. Změnu skóre přinesla 70. minuta. To Šot vysunul za beky Miroslava Manowetze a ten si pohrál s vybíhajícím brankářem a obloučkem roz­jásal hrstku fanoušků z Do­mažlic po třetí - 3:0. Bohužel do­mažlický gólman Adam Bra­tanič neudržel čisté konto a v 88. minutě ho překonal v záva­ru před brankou Votípka a upravil na konečných 3:1. „V dnešním utkání jsme sice postrádali pro zranění Marti­na Mlezivu, Zbyňka Černého, Michala Bublíka, Přemka Ma­cha, Martina Schötterla, Jana Šmirkla a Filipa Kotlana, ale hráči, kteří byli k utkání no­minováni, podali kvalitní vý­kon, hlavně v brance Bratanič. Pavel Vacek, Miroslav Ma­nowetz, Tomáš Bahleda a Mar­tin Šot ukázali, že naše útočná síla bude na vysoké úrovni. V zápase jsme bohužel nepro­měnili spoustu vyložených šancí a na tuto herní činnost se budeme muset zaměřit. Jinak ale mužstvo odehrálo vydaře­ný zápas. Po utkání pochválil Jiskru i trenér ZČE Votýpka," uzavírá vedoucí mužstva Jiří Hendrych.Sestava Jiskry: Adam Bra­tanič, Jakub Strejc, Karel For­st, Lukáš Paul, Michal Tesař, Pavel Vacek, Vladimír Čech, (střídal Martin Kubica), Jiří Šámal, Vojtěch Mifek, Tomáš ' Bahleda, Martin Šot.

Trenér: Petr Kuželka. Vedoucí mužstva: Jiří Hen­drych.