Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPozvánka na fotbal na Klatovsku.

 
Pozvánka na fotbal 6. – 8.4. 2007

 

 

D O S P Ě L Í
CHANOVICE TOUŽÍ PO ODPLATĚ
O víkendu  nepřijdou vedle vyznavačů velikonočních tradic zkrátka ani příznivci fotbalu. Mnozí z nich  budou se zájmem sledovat další klání divizních Klatov na domácím hřišti  cestě za postupem  . Jejich rezerva ve stejný čas jako se bude hrát utkání v Klatovech nastoupí k derby  v Chanovicích ve kterém jim budou domácí odplatit  podzimní prohru v městě karafiátů . V 1.A třídě po remíze s Nepomukem opět doma nastoupí  Luby a výhodu svého hřiště má  i Nýrsko. O záchranu bojující Železná Ruda zajíždí po neúspěchu v Postřekově  k dalšímu důležitému zápasu do Nýřan. Hrát o mistrovské body se  bude  rovněž v okresním přeboru i ve  III.třídě a poprvé na jaře budou soupeřit o body také hráči kategorie starších přípravek. 
O velikonočním pondělí  čeká mladší žáky okresního výběru Klatovy na hřišti v Ledcích  souboj o postup do krajského finále Danone Cup s výběrem OFS Rokycany .
S O B O T A  7.-8.4.   16:30
Začátek utkání  , pokud není jinak uvedeno je  v 16:30  hodin
Divize
TJ Klatovy - Králův Dvůr (7:1) 
Na podzim Klatovy ve středních Čechách  si na své konto připsaly rekordní vítězství  dosažené na hřišti soupeře. I přesto budou hosté silným protivníkem. V posledních deseti zápasech hosté zářili a jejich vítězné tažení zastavila je až prohra ve třetím jarním kole na hřišti favorizovaného Vyšehradu. Také v tomto duelu dělali domácím velké starosti, kteří museli dotahovat jednobrankový náskok K.Dvora a nakonec vyhráli tím nejtěsnějším výsledek 2:1!                        
Krajský přebor 
Chanovice - Klatovy B   (0:3)                                                               
Derby v Chanovicích bude probíhat ve stínu divizního zápasu v Klatovech. Hosté bez divizních posil se budou snažit zanechat na hřišti favorita utkání co nejlepší dojem a zároveň ho co nejvíce při snaze  o napravení reputace po vysoké prohře v Klatovech  na cestě za povinným bodovým ziskem co nejvíce potrápit.
1.A třída 
Luby - Postřekov (2:0)
Ve třech předcházejících zápasech o mistrovské body v 1.A třídě získali hosté s domácím týmem  pouze jediný bod na domácím hřišti. Poslední dva duely skončily vítězstvím Startu a od  Postřekova v nich neinkasoval ani jedinou branku.Podle této bilanci není obtížné hledat vysokého favorita sobotního utkání v Lubech.                                       
Nýřany -  Železná Ruda  (1:2)                                                                  
V Nýřanech se utkají družstva ze spodních pater tabulky. Domácí DIOS bude usilovat o zlom v neúspěšnosti na svém hřišti  naposledy bodovali  koncem srpna minulého roku. Teoreticky se pro ně rýsuje šance  svůj cíl naplnit právě se soupeřem kterému se nedaří získávat venku  tolik potřebné body k záchraně .¨
Nýrsko – Zbůch  (3 : 5) (16:00)           
Do Nýrska míří nováček soutěže který přezimoval po výborných výsledcích na podzim na čele tabulky.
Daří se mu doma i venku kde jeho bodová úspěšnost je šedesátiprocentní. Nýrsko ve Zbůchu sehrálo otevřený zápas ve kterém po boji prohrálo 5:3 a  překvapit doma je jeho jediným cílem se kterým jdou do tohoto duelu ve kterém je role favorita na straně lídra tabulky.
           
N E D Ě L E  8.4. 16:30
Divize
Bzová  - Horažďovice   (0:0) - 10:15                                                         
Domácí v Horažďovicích uhráli bezbrankovou remízu a  na svém hřišti na kterém se mu daří touží po třech bodech. Plný počet bodů  zde nechal i pražský Vyšehrad a tak jediným celkem který překvapivě dokázal v Bzové vyhrát byla plzeňská Senko Doubravka. Právě s tímto týmem jsou v poslední období úzce spjati sportovní ředitel  hostů Rosťa Bouda a trenér K.Krejčí. Že by se jim podařilo  získat  od Senka recept na vítězství ?
Krajský přebor 
Sušice –Domažlice (0:1)                                                   
Poslední dva vzájemné zápasy v minulém roce  obou soupeřů se hrály v Domažlicích. V obou byly úspěšnější Domažlice , které shodně vyhrály 1:0. Oba týmy potřebují body. Hosté přes zimní přestávku posilovali, domácí zase věří v síly kádru kterému se příliš na podzim nedařilo a tak musí bojovat o záchranu, hosté se nevzdávají naděje bojovat o postupové pozice.
1.A třída 
Nýrsko – Zbůch  (3 : 5) (16:00)           
Do Nýrska míří nováček soutěže který přezimoval po výborných výsledcích na podzim na čele tabulky.
Daří se mu doma i venku kde jeho bodová úspěšnost je šedesátiprocentní. Nýrsko ve Zbůchu sehrálo otevřený zápas ve kterém po boji prohrálo 5:3 a  překvapit doma je jeho jediným cílem se kterým jdou do tohoto duelu ve kterém je role favorita na straně lídra tabulky.