Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra Domažlice je v polovině zimní přípravy na soustředění v Nýrsku.

Od středy 2.2. jsou hráči a realizační tým Jiskry Domažlice na zimním soustředění v Nýrsku. Zde našli podle trenéra Dejmka téměř ideální podmínky. "Je tady všechno pod jednou střechou, není třeba někam dojíždět a to je velice dobré. Kromě pěkné haly, máme k dispozici posilovnu, saunu, místnost pro maséra, jídelnu s kuchyňkou, bar s televizí a slušné ubytování. Venku pak je hned u haly travnaté malé hřiště na rozcvičování, v objektu kasáren využíváme velké travnaté hřiště, které je v dobrém stavu. Tady nám vycházejí se vším vstříc, takže jsem tady velmi spokojen."

Protože ke kvalitnímu tréninku patří i kavlitní doplnění kalorií, je v realizačním týmu i sekretář oddílu a výborný kuchař Jiří Hendrych, který má na starosti žaludky všech zúčastněných a podle jejich vyjádření jsou s jeho gastronomickými schopnostmi velmi spokojeni. Na snímcích jsou hladoví hráči po příjezdu z plaveckého bazénu v Německu.

Detail [›]
Detail [›]

"Probíhá tady intenzivní trénink dopoledne, odpoledne pak ještě ve dvou dalších fázích, mezi kterými je vložena posilovna. Soustředění musel ze zdravotních důvodů opustit Michal Bublík, s menšími zdravotními potížemi se potýkají Zbyněk Černý, Martin Schötterl, které trápí svalové problémy a Filip Kotlan s bolestivým kolenem. Dnes večer navštívili hráči plavecký bazén v německém Lammu, aby rychleji zregenerovali síly. Celé soustředění skončí v neděli po společném obědě, kdy se všichni rozjedou domů," upřesnil trenér Dejmek.

Soustředění navštívil i předseda oddílu Jaroslav Ticháček, aby získal podrobné informace o průběhu soustředění a zdravotním stavu jednotlivých hráčů.

Detail [›]

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.