10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Příprava SK ZČE Plzeň.

V přípravném období sehráli Muži SK ZČE další přípravné zápasy v rámci turnaje Josefa Ibermajera na Sencu.

25.1. sehráli zápas s týmem Přeštic. Od začátku tým Sk svého soupeře tlačil a brzy se dostal do vedení. Soupeř ale po rychle rozehrané standardní situaci z bejku vyrovnal. Tým Sk ještě jednou do přestávky udeřil, ale soupeři se podařilo opět vyrovnat. Poločas tedy skončil výsledkem 2:2. Po přestávce nastoupilo 5 čerstvých hráčů. Hra se zpřesnila, zrychlila a domácím se podařilo přidat další 3 branky aniž by již inkasovali. Zápas ukázal, že se postupně zlepšuje útočná hra, Sk dokázalo proměnit šance a předvádět kombinační hru. Naopak hra dozadu je stále ještě plná chyb a nepřesností. Góly: Sulek, Fedorko, Švec, Bačkovský, Mašek.

Další zápas byl sehrán 1.2. s týmem Rokycan. Utkání bylo ovlivněno silným větrem, který naše hráče první půli tlačil do útoku, a naopak v druhé půli jim znepříjemňoval rozehrávku a vracel je stále před vlastní pokutové území, kde se bránili soupeři. Sk šlo stejně tak jako v minulém zápase dovedení, kdy se z hranice pokutového území nečekanou střelou prosadil Votípka (mladší samozřejmě :-) ) Pak mělo Sk ještě několik šancí, ale ty trestuhodně zůstaly nevyužity. Poločas tedy skončil 1:0. Po přestávce se i díky povětrnostním podmínkám obraz hry obrátil. Útočili převážně Rokycanští a měli několik nebezpečných akcí. Hráči Sk se s větrem vyrovnali až ke konci zápasu, kdy z brankové čáry nedokázali protlačit míč do brány nejdříve Fedorko, a následně ani Stanek. To už ale bylo srovnáno kdy z jedné z rychlých akcí, po milimetrovém pasu hosté srovnali. I přes další šance hostí zápas nakonec skončil 1:1. Góly: Votípka