24 25 26 27 28 29 30

Dynamo nadělilo mužstvu Plané osmičku.

BĚLÁ NAD RADBUZOU - Plánští utrpěli debakl v podobě výsledku 0:8

Autor: František Hlas

Planá odehrála další přípravné utkání na umělé trávě v Bělé. Tentokrát měla vylosovaného zdatného soupeře z Horšovského Týna, který v Bělé v týdnu i trénuje a připravil našemu zástupci potupnou prohru 0:8. Plánským se dařilo držet výsledek jen v začátku utkání a to do 16. minuty. Vzápětí inkasovala z kopačky M. věnečka. O tři minuty později to zkoušel plánský Gabčo z dálky ohrozit brankáře hostů, ale ten se nenechal překvapit. Na druhé straně po zahraném rohovém kopu na přední tyč zakončoval hlavou Komárek – 0:2 a třetí branku přidal Šindelář. Ve 35. minutě zahrával trestný kop V. Böhm, brankář P. Věneček byl pozorný. V závěru poločasu se ještě dostal pronikl až před gólmana do slibné šance průnikem až před gólmana Makrlík, brankář míč pohotově vytlačil na roh. Ve druhé půli se plánským zranil Mikota a utkání dohrávali o deseti hráčích. Hosté měli více prostoru a vsítili