11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Klatovy prohrály s Chrástem.

Plzeň / Klatovy - Na zimním turnaji na Doubravce se utkalo divizní mužstvo Klatov s účastníkem krajského přeboru Spartakem Chást a po vítězném poločase se museli Klatovští sklonit před bojovností hostí a zkousnout tvrdou porážku.

Radmila Nagovská

Pro nemoc chyběli Cihlář, Hovorka a Adamka.

TJ Klatovy – SK Spartak Chrást 2:3 (1:0).

První poločas byl vyrovnaný bez větších šancí na obou stranách. První zahrozily Klatovy ve 26. minutě, když z dálky vystřelil Toman a brankáři míč vyklouzl do sítě. Ve 38. minutě zahrozili i hosté, ale Bezdička pálil vysoko nad. V závěru poločasu se ve vápně prosadil Hanzlík, ale jeho střela šla vedle.

V úvodu druhého poločasu byly Klatovy aktivnější a v 52. minutě dostal přihrávku na hranici vápna Hanzlík a z otočky střelou k tyči zvýšil vedení na 2:0. Hosté přidali na důrazu a v 58. minutě snížil po rohu Haidlmayer. Za dvě minuty se prosadil přes obranu Bezdička a v 60. minutě vyrovnal na 2:2. V 78. minutě poslal Beneš do šance Hanzlíka, ale jeho střelu vyrážel hostující brankář. V 85. minutě poslal z pravé strany přízemní centr Haidlmayer a Klatovští si ho nešťastně srazili do vlastní sítě.

Branky: 26. Toman, 52. Hanzlík – 58. Haidlmayer, 60. Bezdička, 85. vlastní.
Rozhodčí: Kratochvíl.
Sestava Klatov: Jarolím (46. Herman) – Vítovec, Viktora, Kopp, Šlechta – Voráček (46. Mužík), Brejcha, Toman, Zedník – Hanzlík, Beneš.