Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKam za fotbalem?

Domažlicko - Z okresních mužstev v krajských soutěžích mužů se na domácím hřišti představí Holýšov, který přivítá v neděli od 16.30 hodin Chodov. Staňkov v sobotu nastoupí v Manětíně, kde by rád potvrdil dobrý výsledek z minulého kola, kterým pro trenéra Šindlera byla remíza s Chanovicemi. Proti týmu, ve kterém nastupují futsaloví reprezentanti to bude velmi složité.

Domažlická Jiskra nastoupí v neděli na stadionu předposlední Sušice, kde by měla potvrdit roli favorita.

V I. A třídě se Postřekov pokusí na hřišti v Lubech vybojovat body, které potřebu je k tomu, aby se dostal alespoň na barážová místa.

Po zimní přestávce začínají o víkendu i okresní soutěže. Ve II. třídě v neděli změří své síly vedoucí celek soutěže Jiskra Domažlice B na Střelnici s Krchleby, druhý Holýšov bude v sobotu hostit páty" Draženov. Třetí, nováček ze Všerub bude hostit v neděli Postřekov. Lídr III. třídy 1.FC H. Týn začíná v sobotu doma s CH Unionem B. Mětský rival; Dynamo B, nastoupí v neděli na hřišti třetího Tlumačova.

Na svém stadionu se opět představí i domažličtí dorostenci, kteří v sobotu hostí plzeňský Prazdroj. (mif)

Z okresních mužstev v krajských soutěžích mužů se na domácím hřišti představí Holýšov, který přivítá v neděli od 16.30 hodin Chodov. Staňkov v sobotu nastoupí v Manětíně, kde by rád potvrdil dobrý výsledek z minulého kola, kterým pro trenéra Šindlera byla remíza s Chanovicemi. Proti týmu, ve kterém nastupují futsaloví reprezentanti to bude velmi složité.