18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Klatovy podlehly Slavii.

KLATOVY/PÍSEK - Ligoví mladíci prověřili divizní fotbalisty na umělé trávě v Písku

Další ze série přípravných zápasů na mistrovské jaro sehráli divizní fotbalisté Klatov v pondělí večer  na  umělé trávě  v Písku.
Soupeřem jim pod lampami byl ligový dorost U18 Slavie Praha, který je v Písku na zimním soustředění a který měl ve svém kádru i pět hráčů české reprezentace do osmnácti let.

Trenér Klatov Pavel Běloušek dal příležitost i mladým hráčům. Chyběli mu pracovně zaneprázdněný Milota a Presl.

Slavia Praha U18 – TJ Klatovy   4:1.

Než se Klatovy rozkoukaly, tak mladíci z Prahy  hned z rozehrávky ve 27. sekundě skórovali po chybě obrany. Pražané byli velmi dobře rychlostně i technicky  vybaveni a klatovské mužstvo  nepustili do vážnější  akce. Po odstoupení  klatovského Viktory se na jeho post postavil Šlechta, který zaváhal ve 43. minutě s rozehrávku, což soupeř potrestal druhou brankou.

V úvodu druhého poločasu zahrávala Slavie rohový kop na zadní tyč, kam si naběhl hostující Vaněk, uvolnil se přes  Koppa a pod břevno zvýšil na 3:0. Další branku přidal Vyhnal z pokutového kopu za faul Šlechty ve vápně. Jedinou pěknou pohlednou akci předvedli Klatovští v 75. minutě, kterou založil ve středu hřiště Mužík, míč posunul na levou stranu  Cihlářovi. Na jeho centr si naběhl do vápna Vítovec a tvrdou střelou přesně k tyči dal jedinou branku Klatov.
Sestava Klatov: 1. poločas: Jarolím – Kopp, Viktora, Hovorka, Šlechta – Zedník, Meszáros, Brejcha, Cihlář – Mužík, Hanzlík. 2. poločas: Herman – Kopp, Šlechta, Meszáros, Cihlář – Voráček, Brejcha, Vítovec, Adamka – Beneš, Toman.