14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Tři body do turnajové tabulky zajistil hostům Malý a Chada.

SOKOLOV - V zimním turnaji B. Sokolov místní ligový dorost fotbalistům Tachova 1:2

V dalším kole zimního turnaje B. Sokolov na umělé trávě čekal vedoucí celek Přeboru Plzeňského kraje a první mužstvo průběžné turnajové tabulky FK Tachov ligový dorost B. Sokolov. Tachované zvítězili 2:1, když ještě neproměnili pět sólových nájezdů na domácího gólmana.

V prvním i ve druhém poločasu byla hra vyrovnaná, ale více šancí ke vstřelení branky měli hosté. Ve 31. minutě neproměnil sólový nájezd tachovský Chada. nedáš, dostaneš se opět potvrdilo a o šest minut později už Tachov prohrával po chybě v obraně 1:0. Dvě minuty před přestávkou se po ukázkové akci po ose Hutta, Machač a Malý posledně jmenovaný trefil přesně k tyči – 1:1. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí se snažili, ale až moc často pouštěli soupeře do brejků. Tachované se ještě více předháněli v zahazování šancí. Sami před brankářem se neprosadili Chada, Boček, Hudec a ani Malý. Vítězství nakonec Tachovanům v 87. minutě zajistil Chada.

Poločas: 1:1. Branky: Malý, Chada. Diváci: 40.

TACHOV: Bobčík – Šácha, Hutta, Luk. Čížek, J. Viterna, Hudec, Roháč, Habart, Machač, Chada, Boček. Střídali Malý a Rulf.