Kalendář

<< srpen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Výsledky 3. kola turnaje Senco Dobravka.

Město Touškov - Bolevec 3:2 (0:1),
SK ZČE Plzeň - Přeštice 5:3 (3:2),
Chrást - Rapid Plzeň 2:2 (1:0),
Stříbro - Křimice 4:2 (1:2),
Žákava - Koloveč 1:2 (0:2),
Domažlice - Rokycany 2:1 (1:0).

Zimní turnaj Senco Doubravka, skupina A
 1. Senco Doubr. 2 2 0 0 9 : 1 6
 2. J. Domažlice 3 2 0 1 10 : 4 6
 3. B. Stříbro 2 2 0 0 7 : 4 6
 4. ZČE Plzeň 3 1 1 1 9 : 8 4
 5. S. Křimice 3 1 1 1 7 : 8 4
 6. FC Rokycany 2 0 0 2 1 : 4 0
 7. TJ Přeštice 3 0 0 3 4 : 18 0
                   
Zimní turnaj Senco Doubravka, skupina B
 1. TJ Klatovy 2 2 0 0 9 : 2 6
 2. M. Touškov 2 2 0 0 5 : 2 6
 3. SSC Bolevec 3 1 0 2 6 : 6 3
 4. Žákava 3 1 0 2 2 : 4 3
 5. Sj. Koloveč 2 1 0 1 2 : 5 3
 6. Sp. Chrást 2 0 1 1 4 : 6 1
 7. SKP Rapid  2 0 1 1 4 : 7 1

 

Program turnaje:

 

1.kolo           Senco               : Přeštice                      ST  09.01.                    18.00.       
                    Chrást              : Bolevec                       PÁ  11.01.                    18.00.
                    Žákava             : Touškov                      SO  12.01.                    10.00.
                    Klatovy             : Koloveč                       SO  12.01.                    12.00.
                    Domažlice         : Křimice                        SO  12.01.                    14.00.
                    ZČE                   : Stříbro                        SO  12.01.                    16.00.
                    Volno SKP Rapid + Rokycany

2.kolo          Rokycany           : Senco                         ST  16.01.                    18.00.
                    Křimice              : ZČE                             PÁ  18.01.                   18.00.
                    Přeštice             : Domažlice                   SO  19.01.                   12.00.
                    Koloveč             : Chrást                         ÚT  22.01.                   18.00.
                    Bolevec             : Žákava                        SO  19.01.                   16.00.
                    Rapid                : Klatovy                        SO  19.01.                   18.00.
                    Volno               Stříbro + Touškov

3.kolo          Touškov            : Bolevec                      ST   23.01.                   18.00.
                    ZČE                  : Přeštice                      PÁ  25.01.                    18.00.
                    Chrást              : Rapid                         SO  26.01.                    10.00.
                    Stříbro              : Křimice                       SO  26.01.                   12.00.
                    Žákava             : Koloveč                     SO  26.01.                    14.00.
                    Domažlice         : Rokycany                  SO  26.01.                    16.00.
                    Volno Senco + Klatovy

4.kolo          Rapid                : Žákava                       ST  30.01.                    18.00.
                    Rokycany          : ZČE                            PÁ  01.02.                   18.00.
                    Přeštice            : Stříbro                        NE  03.02.                   16.00.
                    Senco               : Domažlice                  SO  02.02.                    12.00.
                    Klatovy             : Chrást                       SO  02.02.                    14.00.
                    Koloveč             : Touškov                    SO  02.02.                    16.00.
                    Volno Křimice + Bolevec

5.kolo          ZČE                   : Senco                        ST  06.02.                    18.00.
                    Touškov            : Rapid                         PÁ  08.02.                   18.00.
                    Křimice              : Přeštice                     ÚT  29.01.                   18.00.
                    Žákava             : Klatovy                      SO  09.02.                   12.00.
                    Bolevec            : Koloveč                      SO  09.02.                    14.00.
                    Stříbro              : Rokycany                   SO  09.02.                    16.00.
                    Volno Domažlice + Chrást

6.kolo          Senco               : Stříbro                       ST  13.02.                    18.00.
                    Rokycany         : Křimice                       PÁ  15.02.                    18.00.
                    Rapid               : Bolevec                      SO  16.02.                    10.00.
                    Domažlice         : ZČE                           NE  17.02.                    18.00.
                    Klatovy             : Touškov                    SO   16.02.                   14.00.
                    Chrást              : Žákava                     SO   16.02.                   16.00.
                    Volno Přeštice + Koloveč

7.kolo          Křimice              : Senco                        ST   20.02.                   18.00.
                    Koloveč            : Rapid                         PÁ  22.02.                    18.00.
                    Touškov           : Chrást                       SO  23.02.                    10.00.
                    Přeštice            : Rokycany                  SO  23.02.                    12.00.
                    Stříbro              : Domažlice                 SO  23.02.                    14.00.
                    Bolevec            : Klatovy                      SO  23.02.                    16.00.
                    Volno ZČE + Žákava

Semif.          1A – 2B                                               ST  27.02.                    18.00.
                    1B -  2A                                               Čt  28.02.                    18.00.
O 13            7A – 7B                                               SO  01.03.                    10.00.
O 11            6A – 6B                                               SO  01.03.                    12.00
O 9              5A – 5B                                               SO  01.03.                    14.00
O 7              4A – 4B                                               SO  01.03.                    16.00.
O 5              3A – 3B                                               SO  01.03.                    18.00.
O 3                                                                          NE  02.03.                   14.00.
O 1                                                                          NE  02.03.                   16.00.