Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALChodové si v Plzni s chutí zastříleli.

PLZEŇ - Ve druhém kole doubraveckého zimního turnaje na umělé trávě fotbalisté divizních Domažlic rozstříleli 6:0 mátožně hrající Přeštice.

„Je to slušný výsledek, ale nejsem spokojen s proměňováním šancí. Mohli jsme dát gólů daleko víc,“ uvedl domažlický kouč Milan Dejmek.

Podle jeho slov bylo dobré nasazení hráčů, kteří hlavně v první půli předváděli rychlé akce. „Přesto bylo vidět, že v přípravě pracujeme stále bez míče. Několik hráčů máme na marodce,“ dodal Dejmek.

Bolevec překvapivě podlehl Žákavé 0:1. „Chybělo nám pět hráčů, nastřelili jsme třikrát tyč a šest šancí zahodili,“ stěžoval si Vratislav Opl, trenér boleveckého mužstva.

Celek 1. A třídy bolevecké borce zaskočil hlavně bojovností. „Výsledek je dobrý, ale po přestávce jsme se jen bránili. Kádr máme stejný jako na podzim. Potřebovali bychom posílit obranu,“ přeje si Stanislav Trnka, kouč Žákavy.

K překvapení došlo i v duelu plzeňského Rapidu s Klatovy, které reprezentovali hráči béčka. Ti plzeňský tým rozstříleli poměrně hladce 5:2.

Za Rapid skórovali Faist s Lamborem. První je hráč divizní Doubravky a druhý patří Sokolu Město Touškov.

„Máme o ně zájem, ale je to věc jednání. Ze studijního pobytu v Dánsku se vrátí do týmu Sváta. Příbram stále zkouší Kovaříka,“ uvedl Pavel Baroch, sekretář Rapidu.

Pavel Hochman