26 27 28 29 30

Králův Dvůr dostal od Radotína pět gólů.

Praha/ V neděli ve večerních hodinách se střetli fotbalisté Králova Dvora s mužstvem Radotína. Cábelicí nastoupili ve značně omlazené sestavě.

Radotín – Kr. Dvůr 5:1

Vstup do zápasu se Královu Dvoru vcelku povedl. Hosté byli pohyblivější, ale své šance nedokázali proměnit. Naopak Radotín udělil cábelíkům lekci z produktivity. Hned z první vážnější šance se Radotín dostal do vedení, když po ruce Cihelky domácí proměnili penaltu. O pár minut později přidal Radotín druhý gól. Po trestném kopu vznikl v pokutovém území Králova Dvora nepřehledný závar a výsledkem bylo vedení domácích 2:0. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin. „V prvních pětatřiceti minutách se mi to zdálo obstojné. To jsme hráli de facto jen na půli soupeře. Pak jsme ale dostali gól z penalty a druhou půli naše hra postrádala všechno,“ zhodnotil utkání trenér Králova Dvora Miloslav Kučera.

Po změně stran začaly cábelíkům docházet síly, čehož domácí naplno využili a soupeři nasázeli další tři branky.  „Celou sobotu jsme trénovali a hráči si pak stěžovali na únavu, ale na to se nemohou vymlouvat,“ dodal Kučera, který označil výsledek za ostudu. Čestný úspěch Králova Dvora zaznamenal Vasil Jalaghonia, který se po centru uvolnil v pokutovém území a překonal radotínského brankáře.

Další přípravné utkání čeká cábelíky v sobotu dopoledne, kdy se střetnou v Horních Měcholupech s divizním mužstvem Sokol Libiš. Ve středu 30. ledna se pak Králův Dvůr představí na Vyšehradě, kde se utká s místním třetiligovým mužstvem.

Sestava Králova Dvora: Petr, Bláha, Cihelka (45. Pech), Spurný, Vodenský, Dochtor M., Matějka, Srba, Jalaghonia, Kučera.