10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Divizní Klatovy prohrály s rezervou Viktorky.

PLZEŇ, KLATOVY - V sobotu sehráli na umělé trávě na Doubravce divizní fotbalisté Klatov přípravné utkání s rezervou Viktorie Plzeň a do 65. minuty jim byli velmi zdatným soupeřem

Trenér Běloušek měl k dispozici kompletní kádr a představil se už i Jan Milota. Viktoria Plzeň B – Klatovy 3:1 (0:0). První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách, které však nevyužil ani jeden ze soupeřů. První střelu těsně vedle branky Jarolíma vyslali domácí v 16. minutě. Ve 27. minutě se do míče opřel aktivně hrající Zedník a domácí brankář se musel hodně natahovat a vyrážet na roh. Ve 38. minutě opět Zedník vystihl rozehrávku domácí obrany, šel s Hanzlíkem na jednoho obránce, ale rozhodl se vystřelit a jeho střela šla mimo branku Plzně.

Po přestávce dal trenér Klatov šanci i hráčům z B mužstva a na kvalitě hry se to začalo projevovat. Klatovy inkasovaly v 65. minutě, když se z rohu velkého vápna k tyči trefil Leitl. V 71. minutě se na hranici vápna objevil osamocený Aubrecht, dostal přesnou přihrávku, pohrál si s obranou i s Hermanem a zvýšil na 2:0. V 76. minutě se dopustil na postu stopera chyby Milota a Leitl zvýšil na 3:0.

Jedinou branku za Klatovy vstřelil v 86. minutě Hanzlík, když se pěkně uvolnil na velkém vápně a střelou po zemi k tyči snížil na 3:1. Trenér Běloušek mohl být spokojen s prvním poločasem, kdy hráči hráli velmi dobře a svého soupeře v určitých fázích i přehrávali.

Branky: 65., 76. Leitl, 71. Aubrecht – 86. Hanzlík; rozhodčí: Čermák.

Sestava Klatov: v prvním poločase: Jarolím – Kopp, Viktora, Hovorka, Šlechta - Beneš, Mužík, Milota, Zedník, Cihlář – Hanzlík.

Ve druhém poločase: Herman - Kopp, Viktora, Milota, Vítovec - Voráček, Brejcha, Toman, Zedník, Adamka - Hanzlík.