8. či 9. 3. Utkání o konečné umístění v turnaji na Vyšehradě
16. 3. neděle 10.15 Tatran Prachatice zahájení divize na Admiře

Vstup do nového roku se nepovedl
Motorlet – Admira 2:1 (1:1)

VYŠEHRAD (api) – Do nového roku jsme vstoupili porážkou se soupeřem, který hraje stejnou divizní skupinu A jako náš tým. Trenéři Mikuš (Motorlet) a Vlček (Admira) zkoušeli některé nové tváře. Hrálo se hodně „od podlahy“, místy až nervózně. Motorlet dvakrát vedl, podruhé už jsme vyrovnat nedokázali. Výsledek znamená, že jsme v turnaji na Vyšehradě prohráli už třetí utkání za sebou. Důležitější ovšem bude vyhrát derby s Motorletem na jeho trávníku v divizi!

Branky:
Ve 42. minutě vykopl balón směřující k tyči na brankové čáře Motorletu Prošek, náš bývalý hráč (opět, jako pokaždé, hrál proti Admiře s mimořádnou motivací), a zachránil tak soupeře před pohromou. Jak to bývá – nedáš, dostaneš. Z protiútoku chytil náš brankář skvěle prudkou střelu jinonického útočníka, ale dorážce Lexy do „šibenice“ už by nezabránil ani Petr Čech. Prohrávali jsme 1:0.
Ve 43. minutě, vlastně z protiútoku po rozehrávce, zakončil přesně Martinic „angličanem“ o tyč – 1:1.
V 83. minutě se povedla Motorletu pohledná akce, Prošek přesně našel volného Minaříka a ten rozhodl – 2:1. Na tento gól už jsme odpovědět nestihli…

3.12.2007

Sp. Krč - Admira 3:2 (3:1)

Naše druhé utkání v rámci Dragoun Cupu na UMT Slavoje Vyšehrad nám v neděli 2. 12. přineslo druhou porážku. Proti favorizované druholigové Krči jsme odehráli dobrý zápas, byli jsme jí vyrovnaným soupeřem a dvě branky jsme dostali ze standardek. Vedli jsme 0:1 brankou Šafra. Soupeř srovnal z dost přísné penalty. Potom z nepřímého kopu, který před brankou našeho Michala nařídil za mluvení sudí Černý, strhla Krč vedení na svou stranu. Do poločasu favorizovaný soupeř své vedení ještě zvýšil na 3:1.
Po přestávce korigoval na konečných 3:2 Šafr. Vyrovnat se Admiře bohužel už nepodařilo. „Dobrý výkon a nepřízeň rozhodčích,“ shrnul dění na vyšehradském hřišti stručně sekretář Josef Vavruška.