23 24 25 26 27 28 29
30 31

Strakoničtí fotbalisté devíti góly sestřelili Sušici.

Strakonice/ Týmu první přípravný zápas vyšel skvěle.

To byla kanonáda! Strakoničtí fotbalisté hned v prvním přípravném utkání v sobotu doma proti Sušici spustili gólostroj a jen málo chybělo k tomu, aby soupeř – hrající krajský přebor – odjel s dvojcifernou porážkou (Koubek nastřelil v závěru za stavu 8:0 břevno). Domácí nakonec zvítězili v poměru 9:0 (5:0).

„Zápas neměl jedinou chybu, zvládli jsme ho až překvapivě lehce. Všichni hráči odvedli výborný výkon. Po tom těžkém týdnu, po tom, co měli v nohách, zaslouží absolutorium,“ zhodnotil duel hrající šéf klubu Michal Káník.

Gólové okamžiky:

1:0 – 3. minuta: Patrik Káník dostal přesnou přihrávku do vápna a zblízka překonal hostujícího gólmana.

2:0 – 25. minuta: nejhezčí akci zápasu založil po rohu Sušice od vlastního vápna Kostka, který po lajně vyslal Patrika Káníka, ten si narazil s Cibulkou, který mu míč vrátil, Káník odcentroval a ve vápně přesně našel hlavu Hadraby.

3:0 – 28. minuta: v dobré pozici na střelu na vápně se ocitl Kostka, ale ještě přihrál Patriku Káníkovi, který sám před gólmanem opět nezaváhal.

4:0 – 29. minuta: míč zatáhl po lajně Hadraba, přesně našel Patrika Káníka, který hlavou završil hattrick.

5:0 – 40. minuta: podruhé v utkání se prosadil Hadraba.

6:0 – 58. minuta: do druhé půle nastoupivší Hovorka se prosadil zblízka.

7:0 – 63. minuta: do vápna se prodral Maroušek, z úhlu se opřel do míče a skóroval.

8:0 – 66. minuta: Maroušek na hranici šestnáctky přiťukl balon Hovorkovi, ten Hadrabovi a posledně jmenovaný také zkompletoval hattrick.

9:0 – 79. minuta: dorostenec Zelenka se nejlépe orientoval ve skrumáži po rohu.

Ve středu zamíří Strakoničtí do Milevska, kde se od 18 hodin utkají s místním ZVVZ.