Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKrálodvorský kádr hlásí několik změn.

Praha, Králův Dvůr/ Ve víkendových přípravných zápasech se v dresu Králova Dvora představily některé nové i staronové tváře.

Mezi ně rozhodně patří Michal Dochtor, který díky pracovnímu vytížení nastupoval pouze za rezervu. Nyní to ale vypadá, že by se měl vrátit do divizního celku. „Pokud bude chodit na tréninky, tak je jasným členem A týmu. Je na tom dobře, ale musí plnit vše jako ostatní,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera.

Změnu hlásí Králův Dvůr na postu brankáře, kde skončil Marek Mojžíš. „Teď  tu máme na zkoušku z Ružomberoku brankáře Regulyho. V prvním zápase se ale zranil, takže se ani nemohl pořádně předvést,“ podotkl Kučera, který dodal, že králodvorský klub má ještě v záloze dva brankáře, které by chtěl vyzkoušet.

Novou tváří v králodvorském dresu je útočník Vasil Jalaghonia, který nastupoval na jaře v dresu KDC Beroun. V přípravných zápasech za Králův Dvůr také nastupoval bratr Tomáše Bláhy.  Trenér Kučera také prozradil, že dnes by měl dorazit do Králova Dvora na zkoušku jeden hráč ze Slovenska. Tím ale výčet nových tváří nekončí. „Na devadesát devět procent tu bude hrát na jaře Kyklhorn a jednáme ještě s jedním hráčem z Klatov,“ dodal Kučera.

Jan Vildmon