Kalendář

<< říjen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBaník čeká pětidenní soustředění.

STŘÍBRO - Trenér Baníku Stříbro Milan Tůma hovoří o zimní přípravě

Druhý náš účastník v Přeboru Plzeňského kraje ve fotbalu Baník Stříbro vstoupil do přípravy 6. ledna. Hráče čeká tvrdá a značně neoblíbená zimní příprava, která se ale Baníkovcům vždy vyplatila.

„Kluky čeká třikrát v týdnu trénink a o víkendu přátelská utkání, které jsou zajištěny účastí na zimním turnaji SENCO Doubravka“ nastínil v kostce plán přípravy trenér Baníku Milan Tůma. Ten svým svěřencům naordinoval náročné výběhy. „V lednu náč čeká běhání a zase jen běhání. V únoru se zaměříme na výbušnost a rychlost. Vše zakončíme pětidenním soustředěním v Jablůnkově,“ upřesnil plán přípravy stříbrský lodivod, který se musí v jarní části soutěže obejít bez Vágnera. „Robert u nás ukončil hostování, což bylo danný předem. Hostování u nás ukončil také Cvachouček z Nýřan a uzdravený Radek Dyk absolvuje přípravu opět v divizních Vejprnicích,“ vypočítal ztráty Tůma. Na druhé straně se vedení spolu s trenérem poohlíží po posilách. Podle nepodložených zpráv by měli do baníku přijít nejméně tři hráči. „V současné době se uskutečňují jednání o příchodu čtyř hráčů,“ upřesnil informaci Deníku trenér Baníku, ale více prozradit nechtěl. „Vše je ve stadiu jednání a pokud ta nebudou ukončena, tak bychom se o jménech neradi bavili. Mohu ale říct, že se jedná o dva hráče do záložní řady, jednoho útočníka a obránce,“ řekl k případnému posílení kádru Tůma. Pro Baník zůstává prioritou záchrana v soutěži. "Cíl se pro nás nemění. Každé lepší umístění bude nadplán,“ řekl závěrem Tůma.

Soupeři Baníku: 26.ledna 12 Křimice, 3. února 16 Přeštice, 9. února 17 Rokycany, 16. února 18 Doubravka, 23. února 12 Rokycany, 27. února až 2. března zápas o umístění.

František Hlas