20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Baník získal tři body.

V zimním turnaji SENCO Doubravka porazil B. Stříbro tým ZČE Plzeň 3:2

Vstup do Zimního turnaje SK SENCO Doubravka – Memoriálu Josefa Ibermajera se fotbalistům B. Stříbro vydařil. V utkání se ZČE Plzeň zvítězili 3:2. Plzeňané měli v prvním poločasu optickou převahu, ale v útoku byl nebezpečnější Baník. Ten šel také před přestávkou do vedení. Kertisův centrovaný míč usměrnil hlavou Uhlíř – 0:1. Po změně stran se hra vyrovnala, ale v koncovce byli úspěšnější hosté, kteří v 66. minutě zvýšili své vedení zásluhou střelecké potence Sláby na 2:0. O šest minut později se Stříbrští zásluhou Kertise radovali potřetí. Domácí od další pohromy zachránilo po střele Bednáře břevno. Z protiútoku ale dokázali Plzeňané snížit Švecem na 1:3 a v samém závěru se prosadil Beránek.

Branky: 80. Švec, 90. Beránek – 38. Uhlíř, 66. Slába, 72. Kertis.

STŘÍBRO: Józa – B. Andrle, Kertis, Valena, Šaman, Uhlíř, Mička, P. Andrle, Bednář, Sásik, Hřebík. Střídali Kasl a Slába.

Tůma: Dalo se na to koukat, diváci mohli být spokojeni

Fotbalisté B. Stříbro vstoupili do zimního turnaje SENCO Doubravka hraném jako Memoriál Josefa Ibermajera výhrou s družstvem SK ZČE Plzeň 3:2. Nejen s výsledkem byl tentokrát spokojený trenér B. Stříbro Milan Tůma. „Domácí měli mírnou převahu, ale my byli o poznání nebezpečnější před jejich brankou. Ve druhém poločasu se hra vyrovnala a nám se podařilo prosadit se v koncovce, i když jsme ještě některé příležitosti nedokázali proměnit,“ zhodnotil utkání stříbrský lodivod, kterého potěšila hlavně předvedená hra. „Bylo to naše první herní vystoupení a musím říct, že zdařilé. Hrálo se ve vysokém tempu a diváci mohli být spokojeni. Dalo se na to koukat,“ neskrýval radost z výkonu svých svěřenců Tůma.