16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Divizní celky inkasovaly od druholigových soupeřů pět branek.

Praha/ Fotbalisté divizních celků Králova Dvora a Bzové sehráli v sobotu přípravná utkání s druholigovými celky. Oba zástupci našeho okresu porhráli shodně 1:5.

Cábelíci, kteří se v Xaverově střetli s Bohemians Praha prohrávali od 13. minuty, kdy poslal domácí do vedení Grznár. Stav 1:0 ale poté vydržel až do přesstávky. Po změně stran se více projevila převaha druholigového celku, který po brankách Macháčka a Jandzika vedl po hodině hry již 3:0. V 63. minutě pak snížil Fulín, to bylo ale ze strany cábelíků vše. Naopak Bohemka přidala v poslední desetiminutovce ještě dvě branky a vyhrála nakonec 5:1.

Bzová se v sobotu představila na Strahově, kde se střetla s Duklou Praha. I Bzová neudržela dlouho čistý štít. V 8. minutě poslal Duklu do vedení Hubka a v 16. minutě upravil na 2:0 Kunc. Poté se až do přestávky skóre nezměnilo. Po změně stran pak hned ve 48. minutě upravil na 3:0 Bittengl a v 58. minutě Michal zvýšil již na 4:0. V 73. minutě se Bzová dočkala čestného úspěchu, ke kterému jí do značné míry pomohla Dukla, která si vstřelila vlastní gól - 4:1. Definitivní podobu dal výsledku pět minut před koncem Michal - 5:1.