18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Domácí Jar. Boček zaznamenal hattrick.

SOKOLOV - Fotbalový turnaj B. Sokolov: FK Tachov – S. Kr. Poříčí 5:2 (5:0)

Zimního turnaje B. Sokolov na umělé trávě se zůčastní také vedoucí tým Přeboru Plzeňského kraje FK Tachov. V sobotu dopoledne vstoupil do turnaje výhrou se S. Královské Poříčí 5:2. Utkání se hrálo v režii Tachovanů, kteří byli v tomto utkání podle turnajového protokolu domácím týmem. Zejména první poločas vyzněl jasně pro Tachov, který se už ve čtvrté minutě ujal vedení zásluhou Lukáše Čížka a chvíli poté se trefil Bečvář. Do konce poločasu přidal tři branky J. Boček. Po změně stran se v závěru podařilo hostům snížit a upravit tak stav utkání na konečných 5:2.

Poločas: 5:0. Branky: 4. Luk. Čížek, 8. Bečvář, 14. 28. a 37. (1xPK) Boček – 82. Erhart (PK), 84. Reitmayer. Rozhodčí: Václavíková. Hráno bez karet. Diváci: 30.

TACHOV: Pták – Šácha, Kaše, Luk. Čížek, Viterna , Hudec, Lad. Čížek, Bečvář, Svoboda, Boček, Chada. Střídali Bobčík a Morgenstein.