10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Cábelíci v první přípravě remizovali na půdě Meteoru.

Praha, Králův Dvůr/ Fotbalisté Králova Dvora mají za sebou první přípravné utkání, které sehráli na půdě Meteoru Praha. K zápasu cábelíci nastoupili bez řady opor, převážně s mladými hráči.

Meteor Praha – Kr. Dvůr 2:2

Fotbal, přípravné utkání

V úvodu utkání předváděla obě družstva řadu nepřesností. „Byl to typický první zápas. Snahu hráčům nelze upřít, ale ve hře byla řada nepřesností,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera, který byl ale nakonec vcelku spokojen. „Na to, že šlo o první zápas po jednom tréninku, to bylo dobré,“ podotkl Kučera.

Hráči Meteoru měli v první půli více ze hry a hostům zle zatápěli. Paradoxně se ale dostali do vedení cábelíci. Po rohu se míč odrazil na hranici šestnáctky k Podzemskému, jehož nepovedenou střelu usměrnil Fulín do branky – 0:1. Z vedení se ale Králodvorští radovali jen tři minuty. Ve 29. minutě vrátil Fitzel odražený míč za záda bezmocného Koláře – 1:1.

Ve druhém poločase se hrálo ve svižnějším tempu. Nebezpeční byli především domácí hráči, kteří se také v 73. minutě dostali do vedení, když se prosadil Jiřík. Vedoucí celek pražského přeboru ale na vítězství nakonec nedosáhl. Pět minut před koncem utkání předvedli Fulín s Podzemským pěknou akci, na jejímž konci prvně jmenovaný svým druhým gólem vyrovnal na konečných 2:2.

Branky: 29. Fitzel, 73. Jiřík - 26. a 85. Fulín. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Havel.

Sestava Králova Dvora: Kolář - Spurný, Cihelka, T. Bláha, P. Bláha - Lukeš, Podzemský, Srba, Petr - Kučera, Fulín.

Králův Dvůr čekají atraktivní soupeři

Divizní fotbalisté Králova Dvora mají za sebou první přípravné utkání. Nyní vám přinášíme další program cábelíků. V sobotu 12. ledna se králodvorští fotbalisté střetnou s druholigovým celkem Bohemians Praha. Dále se pak cábelíci utkají s třetiligovými celky Viktorie Plzeň B a Marila Příbram B. Králův Dvůr také změří své síly s dorostem Sparty Praha. V přípravě by se cábelíci měli utkat také s Radotínem a s Benešovem. „Předběžně jsme domluveni na přátelském utkání s Kladnem. Další zápasy jsou v jednání,“ uvedl trenér Miloslav Kučera.