Kalendář

<< srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

1. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALCílem je stále návrat.


 Staňkov po podzimu ztrácí bod na barážová místa

 

Staňkov - Cíl pro fotbalisty Staňkova zůstává po podzimu stejný. Tím je návrat do krajského přeboru, který po loňské sezoně po sedmnácti letech opustili. „Pokud by se nám to nepodařilo, mohlo by nastat určité uspokojení a každý rok by boj o postup byl těžší a těžší,“ zamýšlí se trenér Zdeněk Zahoř.
Výchozí pozice není špatná, na třetí a čtvrté barážové místo ztrácí jen bod. „Původně jsem chtěl být po podzimu s mužstvem do čtvrtého místa, takže spokojen jsem jen zčásti,“ tvrdí Zahoř.
„Na hřištích soupeřů nehrajeme špatně, ale dobré výsledky z venku, jako byly výhry v Chodově, Zbiroze nebo na VS Plzeň nedokážeme doma potvrdit. Nedokáži si vysvětlit proč,“ ohlíží se Zahoř za podzimem s tím, že jej nepřesvědčivé výsledky na domácí půdě mrzí také kvůli fanouškům.
„Na zápasy ven se s námi mockrát nedostanou a na svém hřišti místo abychom navázali na dobrý výkon před svýmpublikem, spíše je zklameme, snad tíha odpovědnosti...,“ vysvětlil staňkovský kouč.
Štverka, Trhlík, Jánský a Janka, to jsou podle Zahoře hlavní tahouni mužstva. „Mužstvo ale tvoří jedenáct hráčů. Myslím, že máme kvalitní kádr a hráči v něm si vyšší soutěž zaslouží,“ dodává s tím, že pokud by se návrat do krajského přeboru nepodařil, hrozí to, že by mohl nastat problém s udržením některých hráčů, kteří již byli osloveni oddíly z vyšších soutěží.

Pro jaro, na které se Staňkovští budou od 8.ledna připravovat čtyřikrát týdně, by ale kádr měl zůstat beze změn.

Zdeněk Mifek