Kalendář

<< listopad 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKlenečtí zatím čtvrtí.

Cílem Spartaku pro jaro je udržet nebo vylepšit umístění

 

 

 

Klenčí - V sobotu dopoledne zahájí přípravu nejlepší okresní celek v I. B třídě, kterým je oproti očekáváním Spartak První chodská Klenčí.

 

„S podzimem mohu být spokojen, mužstvo podávalo, dá se říct, stabilní výkony,“ vrací se k podzimní části sezony klenečský trenér Radek Talaš.

 

Jeho svěřenci přezimují na čtvrtém místě, když jen dvakrát odešli z trávníku poraženi, podlehli v Horšovském Týně Dynamu a na hřišti lídra soutěže v Dlouhém Újezdu.

 

„Cílem pro jaro je udržení současné čtvrté příčky nebo se posunout výše. Vše záleží na kvalitní zimní přípravě, v jejímž rámci se účastníme také turnaje na umělé trávě v Bělé,“ dodává Talaš, jehož tým v závěru podzimu posílili navrátilci z Německa Franek a Macht.

 

„Jmenovitě bych nikoho nevyzdvihoval, tým hrál dobře jako kolektiv, také oba gólmani Veber se Sokolem mužstvo podrželi,“ dodal trenér.

 

Nejlepším střelcem mužstva je s osmi brankami kapitán Jaroslav Řezníček, který tým v prvním jarním kole povede 30. března v zápase proti poslední Přimdě a ve druhém kole hostí v sousedském derby Postřekov.

Zdeněk Mifek