Kalendář

<< srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

1. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALChodov nechce problémy.

Tatran v I. A třídě chce hrát ve středu tabulky

 

Chodov - Do sezony vstupovali fotbalisté Chodova bez několika opor, Miroslava Chmelíka a Jana Šota. V průběhu podzimu pak přišli  ještě o obránce Smazala.
Po polovině sezony jim patří celkové jedenácté místo. „Spokojen s umístěním moc nejsem. Zbytečně jsme ztráceli body doma jako například se Žákavou nebo v derby se Staňkovem. Podle mě jsme mohli mít minimálně o osm bodů více,“ shrnul průběh podzimu předseda fotbalového oddílu Miloslav Strnad.
„Chtěli jsme zapracovat hráče z ´béčka´ do prvního týmu, což se nám moc nedařilo,“ dodal Strnad s tím, že po prvním tréninku, na kterém se sešlo přes třicet hráčů, nadšení a elán u mnohých vyprchal.
Kádr Tatranu by během zimní přestávky neměl nikdo opustit. „Paidarovi s Vaňkem sice končí hostování, ale oba mají zájem u nás působit i na jaře a s jejich mateřskými oddíly jsme předběžně domluveni. Naopak bychom rádi přivedli do mužstva tři nové hráče,“ pokračuje Strnad.
S přípravou začnou Chodovští 7. ledna, trénovat budou čtyřikrát týdně a od konce ledna mají naplánováno několik přátelských zápasů se Staňkovem, Krchleby, VS Plzeň a Chlumčany.

Do jarní sezony pak podle předsedy vstoupí s tím, aby se vyhnuli problémům se sestupem nebo baráží. „Chtěli bychom hrát v nevyzpytatelné I. A třídě okolo osmého místa v ´klidném´ středu tabulky,“ uzavřel Strnad.              (mif)