Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALVejprnice zahajují zimní přípravu.

VEJPRNICE - Po podzimu nejlépe ze Západočechů umístěný divizní celek zahajuje dnes (v sobotu 5.1.) přípravu na jarní část fotbalové sezony. „Trénovat budeme výhradně v domácích podmínkách. Ani nejedeme nikam na soustředění. Hrajeme však karlovarský zimní turnaj na umělé trávě, a tak budeme cestovat k utkáním,“ říká trenér Vejprnic Jaromír Mysliveček.
Turnaj začíná v sobotu 12. ledna, ale Vejprnice mají v prvním kole volno. Začínají o týden později utkáním s Jiskrou Hazlov, účastníkem divizní B skupiny.

V hráčském kádru vejprnické Slavie dojde k některým změnám. „Hostování ukončili z Viktorie Plzeň Lukáš Aubrecht a z Tachova Milan Braun. Ten byl po skončení podzimu na testech v druholigové Krči a uvidíme, jak to s ním dopadne. Nevylučuji, že se opět objeví u nás,“ tvrdí Mysliveček.

Některé další možné posily mají Vejprnice vyhlédnuty. „O konkrétních jménech je předčasné hovořit, ale mohl by se u nás opět objevit útočník Jiří Biedermann z Přeštic. Jednáme o jeho hostování,“ vysvětluje vejprnický kouč.

Biedermann už dříve ve Veprnicích hrál, ale podzim strávil v mateřských Přešticích, za které v krajském přeboru nastřílel pět gólů.

Pavel Hochman