Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALChrást má dvě posily.

CHRÁST - Už tak kvalitní kádr Spartaku Chrást, který v nejvyšší krajské fotbalové soutěži přezimuje na stříbrné příčce, bude pro jarní část sezony opět posílen. Do mužstva přichází z Německa záložníci Jaroslav Sadílek a Roman Větrák.

„Sadílek je hráč Kynšperku nad Ohří, hrál v béčku plzeňské Viktorie, dále divizi v Chanovicích, v Doubravce a teď  k nám přichází na půlroční hostování. Větrák je kmenovým hráčem Spáleného Poříčí a budeme jednat o hostování,“ uvedl Luděk Vokoun, prezident Chrástu. „Ze stávajícího kádru nikdo neodchází,“ dodal.

Zimní přípravu zahájí Chrást pod vedením hrající trenérské dvojice Jaroslav Diepold, Robert Fiala v úterý 8. ledna. „Hrát budeme zimní turnaj Doubravky na umělé trávě, kde začínáme příští pátek s Bolevcem. V programu máme i zimní soustředění v Žinkovech. Poslední přípravný zápas sehrajeme 8. března doma se Zručí,“ upřesnil program přípravy chrástecký prezident.

Chrástečtí fotbalisté se teď v zimě osamostatnili a od jara budou hrát pod novým názvem FC Spartak Chrást. „Klub bude mít novou právní subjektivitu a nový název. Vše je předloženo legislativnímu úseku ČMFS ke schválení,“ tvrdí Luděk Vokoun.

Jedna věc však chrástecké fotbalisty trápí. „Měli jsme v plánu přestavbu tribuny a sociálního zařízení. Bohužel se nám nepodařilo získat státní dotaci, a fandové si tak ještě musí na kulturnější prostředí počkat,“ lituje chrástecký šéf.

I přesto fotbalisté Spartaku zřejmě budou největším pronásledovatelem vedoucího Tachova, za kterým ztrácí čtyři body.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.