14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Přeštice nezaváhaly.

Klatovy - Jarní část fotbalového krajského přeboru zahájily Přeštice výborně. Po kvalitním výkonu zvítězily na půdě béčka Klatov 3:0, když už v poločase vedly 1:0.

První branku vstřelil Šperl. „Na soupeře jsme vlétli od první minuty. Čtvrt hodinu jsme byli jasně lepším mužstvem, potom se hra trochu vyrovnala, ale měli jsme to pod kontrolou celých devadesát minut," hodnotil nedělní utkání Jiří Lucák, sekretář Přeštic. Ve druhém poločase skóroval Šobr s pomocí domácích obránců a třetí přeštický úspěch přidal opět Šperl. V letošním ročníku nejvyšší krajské soutěže to byla už jeho desátá branka. (hoch)