Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRapid přišel v závěru o vítězství.

Plzeň - V úvodním jarním kole nejvyšší krajské soutěže hostil druhý celek tabulky Rapid Plzeň nebezpečného nováčka z Tachova. V oboustranně velice kvalitním duelu měli domácí tři body na dosah, nakonec však zápas skončil dělbou bodů po výsledku 3:3.

V prvním herně vyrovnaném poločase se Rapid brzy ujal vedení, ale hosté do přestávky brankou z pokutového kopu srovnali stav. „Po přestávce jsme zpřesnili hru a po pěkných kombinačních akcích získali dvoubrankový náskok, hosté v té chvíli byli téměř bez šance," líčí průběh druhé půle vedoucí mužstva Rapidu Milan Plzák. „Bohužel v závěru hosté snížili a již v nastaveném čase nás druhým gólem z penalty připravili o již téměř jistou výhru," litoval po utkání vedoucí mužstva Rapidu.
Radostněji se hodnotil zápas sekretáři Tachova Rostislavu Vachálkovi. „První poločas byl vyrovnaný bez vyložených šancí. Po změně stran nás dostali domácí pod tlak a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. V závěru ale hráči Rapidu trochu polevili a my jsme snížili. V poslední minutě srazil jeden z obránců prudký centr v pokutovém území rukou a nám se podařilo z penalty vyrovnat. Pro domácí to byl smolný zápas, na naši stranu se přiklonilo sportovní štěstí," přiznal po zápase spokojený tachovský sekretář Vachálek.

Rapid tak při remíze Touškova promarnil šanci probojovat se na čelo tabulky přeboru. Ivan Tafat

V úvodním jarním kole nejvyšší krajské soutěže hostil druhý celek tabulky Rapid Plzeň nebezpečného nováčka z Tachova. V oboustranně velice kvalitním duelu měli domácí tři body na dosah, nakonec však zápas skončil dělbou bodů po výsledku 3:3.V prvním herně vyrovnaném poločase se Rapid brzy ujal vedení, ale hosté do přestávky brankou z pokutového kopu srovnali stav. „Po přestávce jsme zpřesnili hru a po pěkných kombinačních akcích získali dvoubrankový náskok, hosté v té chvíli byli téměř bez šance," líčí průběh druhé půle vedoucí mužstva Rapidu Milan Plzák. „Bohužel v závěru hosté snížili a již v nastaveném čase nás druhým gólem z penalty připravili o již téměř jistou výhru,"