Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALŠtefánka vystřídal nový šéf Křen.

Detail [›]Křen Zdeněk-Vejprnice
Křen Zdeněk-Vejprnice
Fotbalisté Slavie Vejprnice mají nového prezi­denta. Dosavadního šéfa Vác­lava Štefánka st., který stál v čele klubu dlouhých osmnáct let, vystřídal Zdeněk Křen.
„Už jsem nechtěl kandido­vat. Po tolika letech psychic­kého vypětí bylo nutné předat žezlo mladším," říká odstupu­jící první muž Václav Štefánek st., který byl jmenován čest­ným předsedou Slavie. Fotbal vždy dělal s plným nasazením. „Když jsem v čele klubu začínal, hráli muži 1. B třídu a mládež okresní soutě­že. Dnes jsou muži i dorostenci ve středu divizních tabulek a žáci jsou v divizi dokonce tře­tí," konstatuje Štefánek.
Vejprnický klub pod jeho vedením dokázal vybudovat i kvalitní technické zázemí. „Postavili jsme tribunu, nové šatny, rehabilitační linku. Mužstva mají kvalitní trávu a treninkové hřiště. Navíc se do Vejprnic podařilo získat tré­ninkové centrum mládeže. To všechno stálo hodně sil a pro­středků. Já však dělal fotbal srdcem," vyznává se odstupu­jící prezident. „Klubu budu dá­le pomáhat," slibuje.
Nový první muž vejprnické Slavie Zdeněk Křen chce na­vázat na to, co bylo vybudová­no. „Naším cílem je řídit fotbal stejně úspěšně, jak to dělal předchozí prezident. Já už ve vedení pracoval, měl jsem na starosti úsek mládeže, tak ur­čité zkušenosti mám."

V užším vedení klubu bu­dou ještě pracovat Jiří Valen­čat, Jan Suchý, Jaroslav Šefl a Milan Radimák. „Zase se toho tolik nezměnilo. Radimák bu­de dělat nadále sekretáře, Va­lenčat už vedl naše žáky, záro­veň je v zastupitelstvu obce a tam musí existovat vazba," přeje si Zdeněk Křen. Statut klubu zůstává ne­změněn a stejné jsou i priority. „Nadále chceme hrát úspěšně divizi dospělých, dorostu i žá­ků. Na úseku mládeže musí být zachována kvalita práce a potom budou i výsledky. Vše je třeba samozřejmě zabezpečit ekonomicky," tvrdí rezolutně nový prezident.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.