Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTřeboni patří v divizi čtvrtá příčka.

TŘEBOŇ - Fotbalisté Jiskry Třeboň zakončili podzimní putování divizí remízou 2:2 v Domažlicích. Po polovině soutěže jim patří jako nejlepšímu jihočeskému týmu čtvrtá příčka tabulky se ztrátou sedmi bodů na vedoucí béčko Viktorie Žižkov.

Fotbalisté Jiskry zahájí hlavní část zimní přípravy druhý lednový týden

„Na těžkém terénu v Domažlicích jsme se v první půli trochu hledali. Po obrátce už jsme hru ovládli, ale zbytečně jsme se připravili o body kvůli zahozeným šancím,“ vrátil se ještě k poslednímu vystoupeni jeden z trenérů Třeboně Jan Marek. „Ale za bojovnost patří klukům uznání. Kvůli nemocem a zraněním jsme  podzim dohrávali jen se třinácti hráči.“

S podzimním účinkováním panuje v lázeňském městě poměrně spokojenost. „Sice jsme některé dobře rozehrané zápasy nedotáhli do vítězného konce, ale kvůli tomu není třeba kluky zatracovat. Máme mladé a perspektivní mužstvo, které má podle mě budoucnost ještě před sebou a klidně to může dotáhnout  až k postupu do třetí ligy,“ míní.

Třeboňští fotbalisté měli po posledním utkání týdenní volno, nyní následuje rehabilitace a dvakrát v týdnu  tréninky ve sportovní hale. „Od 18. prosince  bude mít mužstvo dovolenou a s hlavní zimní přípravou začneme druhý lednový týden,“ poznamenal Marek

Od 12. ledna totiž Jiskru čeká jihočeská zimní liga na českobudějovickém Složišti, kromě toho pak ještě vložené přátelské zápasy.
„Zřejmě se dohodneme s dalšími jihočeskými účastníky divize, konkrétně asi se Strakonicemi a Prachaticemi,“  uvedl  trenér.
O změnách v kádru je nyní ještě předčasné hovořit.  Jisté je, že se do přípravy zapojí hráči, kteří během podzimu hostovali v jiných týmech. Jedná se Regáska s Hejlem (oba Pelhřimov), Sedláčka s Langem (oba Hluboká), Kováčika (Prachatice) a Kupku (Jankov).
„Velké změny se očekávat nedají, tým je poměrně konsolidovaný. Je třeba zejména doléčit šrámy. Pokud  však někdo přijde, chtěli bychom v tomto ohledu mít jasno do konce roku,“ uzavírá Jan Marek

Zdeněk Prager

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.