Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMilan Dejmek střídá v Domažlicích Moravce.

Fotbalisty do­mažlické Jiskry povede v jarní části divize nový trenér. Mi­roslav Moravec, který muž­stvo do divize přivedl a na pod­zim s ním skončil na deváté příčce, skončil. Nahradí ho Milan Dejmek, který vedl v di­vizi Vejprnice, Doubravku, Chanovice a Klatovy, odkud v průběhu letošního podzimu odešel. Tým převezme 7, ledna.
„Vedení klubu je přesvěd­čeno, že je třeba vnést do muž­stva nový náboj. Cílem je zvý­šení motivace hráčů a bodově se celek musí na jaře rychle odpoutat od sestupových vod. Dosavadní trenér odvedl kus poctivé práce, které si vážíme a děkujeme mu za ni," uvedl ' Jaroslav Ticháček; prezident domažlického klubu. Dosavadní kouč Miroslav Moravec se ke svému konci u týmu nechtěl příliš vyjadřo­vat. „Je to hodně čerstvé. Dalo by se říci, že končím po vzá­jemné domluvě. Každopádně v klubu už nechci pracovat," svěřil se nakonec Moravec.

Prezident Jiskry vysvětlil důvody, proč došlo ke změně trenéra. „Zvažovali jsme všechny možnosti a zvolili trenéra, který vyznává kvalit­ní přípravu a zkušenostmi z divize může hodně pomoci. Věříme, že se kolektiv ještě víc stmelí," uvedl Ticháček.

Pavel Hochman

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.