Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér Moravec v Domažlicích končí.

Podle vyjádření předsedy oddílu Jaroslava Ticháčka, došlo k dohodě se současným trenérem Miroslavem Moravcem, o ukončení jeho účinkování u A mužstva Jiskry Domažlice.

Mužstvo je po podzimní části soutěže na 9. místě s 20 body, tedy své fanoušky určitě nezklamalo, proč ta změna? 

"Vedení oddílu došlo k závěru, že je třeba vnést do mužstva nový náboj, aby se zvýšila motivace hráčů a bodově se mužstvo na jaře odpoutalo od nebezpečných sestupových vod. Všichni jsme si vědomi, že Míra Moravec u mužstva odvedl kus poctivé práce v krajském přeboru a nakonec pro Jiskru pomohl získat dlouho očekávanou divizi, kde s mužstvem po podzimu obstál a dosáhl na poměrně dobré umístění v tabulce. Jeho práce si v oddílu opravdu vážíme a děkujeme mu za ni," řekl Ticháček.

Každého fandu Jiskry pochopitelně zajímá, kdo povede mužstvo v jarní části soutěže a kdy začne zimní příprava?

"Zvažovali jsme možnosti, dosažitelnost a vhodnost jednotlivých kandidátů na post trenéra a nakonec jsme oslovili Milana Dejmka, který v průběhu sezóny skončil své působení v Klatovech. Je to trenér, který ordinuje svým svěřencům velmi kvalitní tréninkovou přípravu a svými zkušenostmi z divize může našemu mužstvu v jarní části soutěže hodně pomoci. Začátek zimní přípravy je stanoven na 7.1.2008, kdy se všichni hráči poprvé sejdou s novým trenérem a zahájí přípravu na jarní část soutěže. Věřím, že tato změna hráčům prospěje, kolektiv se ještě více stmelí a že budeme na jaře svědky kvalitních zápasů našeho mužstva, které se svými výsledky vyhne sestupovým problémům," dodal Jaroslav Ticháček.

Vok

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.