Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALV Sokolově otevřeli hřiště s umělou trávou.

V areálu Baníku v Sokolově probíhalo včera slavnostní otevření nového fotbalového hřiště s umělým povrchem. Od rána do večera tam mezi sebou hrála přátel­ské zápasy všechna družstva domovského klubu.
Plocha s umělým trávní­kem vyrostla na stávajícím škvárovém hřišti. Kompletní výstavba stála sedmnáct mili­onů korun. „Devět milionů hradilo město Sokolov a zby­tek pak Sokolovská uhelná, a.s. Touto cestou bychom jim chtěli poděkovat. Takové hřiš­tě nám tu chybělo," prohlásil ředitel klubu Pavel Makoň. FK Baník má totiž čtrnáct družstev a plocha umožňující přípravu i v nepříznivých zimních podmínkách je v sou­časném fotbale nutností.
„Hřiště bude využíváno prakticky hned ode dne ote­vření. Máme třeba už naplá­nován zimní turnaj Baníku, který se tu odehraje od 13. led­na do 17. února za účasti dva­nácti mužstev," uvedl šéf klu­bu Makoň s tím, že fanoušci se mohou těšit i na přípravné zá­pasy druholigového áčka, di­vizní juniorky, dorostu i žáků.
„To loni chybělo, protože jednotlivá družstva musela za kvalitním povrchem dojíždět a přípravné zápasy hrála mimo Sokolov," podotkl Makoň.
Mezi zajímavá utkání chys­taná na zimní přestávku bude jistě patřit duel Baníku a pr­voligové Plzně.                    

(mc, ks)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.