21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Na úvod žádné vítězství.

ZDENĚK MIFEK

Domažlicko - V úvodním kole jarní části fotbalového krajského přeboru nedokázal ani jeden z okresních, zástupcůvtéto soutěži zvítězit.

Město Touškov- Domažlice

1:1 (1:0)

Domažlická Jiskra přivezla bod za remízu 1:1 z půdy vedoucílio týmu přeboru Města Touškov, když třináct minut před koncem srovnával Martin Šot.

Horní Bříza- Holýšov 4:2 (1:1)

Holýšovští nevstoupili do utkání dobře, nejenže brzy inkasovali první gól, ale od 20. minuty hráli navíc bez vyloučeného obránce Hamerníka. Pět minut předtím měli navíc domácí výhodu pokutového kopu, který ale nedokázali proměnit. Na 1:1 srovnával ještě v prvním poločase po rychlém protiútoku Švehla. V úvodu druhého poločasu si Holýšované vytvořili dvě slibné šance, ale nepodařilo se jim přesně zakončit. Po zbytek zápasu pak dominovali hráči Horní Břízy, kteří Holýšovu vstřelili během pěti minut dva góly. Svůj náskok hráči Horní Břízy ještě zvýšili avedli už 1:4.

Dvě minuty před koncem utkání skóroval kapitán Hamerník, Stanislav, Bečvář - Jeniš (85. Teršl), Procházka, Chalupa, Kraina (46. Panuška) - Tlustý a Švehla (70. Heller). Trenér: ZdeněkDaněk.

Staňkov-Chanovice 0:0

V prvním zápase jara přivítal Staňkov na domácí půdě třetí celek tabulkyChanovice. Od úvodu potvrzovali hosté své kvality. Zvlášť rychlý přechod Chanovic do útoku stále zaměstnával staňkovské hráče. Ti se však zodpovědně bránili a snažili se hrát na brejky. Po jednom z nich se ve 40. minutě dožadovali penalty. I ve druhé půli byli hosté lepším týmem, vytvářeli si šance a nastřelili břevno a tyč. Z domácích se ve slibných pozicích ocitli Trhhlík s Regálem, ale nemířili přesně. Díky zodpovědnému výkonu tak Staňkov získal bod za bezbrankovou remízu. „Bod s tímto kvalitním soupeřem je dobry'. Hráči odvedli maximum," zhodnotil stručně utkání trenér Vojtěch Šindler.Staňkov: Vacík - Hrach, Hónig, Gust (37. Regál), Štverka, Dolejš, Šteffl, Trhlík, Janka - Plas (77. Doležal) a Russ. Trenér. Vojtěch Šindler.

Vacík - Hrach, Hönig, Gust (37. Regál), Štverka, Dolejš, Šteffl, Trhlík, Janka - Plas (77. Doležal) a Russ. Trenér. Vojtěch Šindler.

Chodov -Sušice 0:0

Chodovští mohli jít do vedení v 9. munitě, kdy se po přihrávce Krakeše ocitl v dobré pozici Jan Šot, ale přestřelil. O tři minuty později se po dlouhém autu Miroslava Chmehlca dostal k míči opět Šot a nastřelil břevno sušické branky. Do konce první půle se ani hosté nedokázali prosadit a tak se do šaten odacházelo za stavu 0:0.

Tři minuty po změně stran skončila Šotova střela na tyči. Ve druhé půli bylo vidět na obou stranách hodně ostry'ch soubojů. Vyloženou šanci si již nikdo nedokázal vytvořit. Diváci se branky nedočkali a soupeři si tak rozdělili po bodu.Chodov: Dolhý (60. Staviarský) - Jan Chmelík, Miroslav Holar, Karel Kuboušek, Miroslav Chmelík (69. Smazal) - Jan Kapic, Petr Holar, Petr Höll (50. Hála), Kobes - Krakeš a Jan Šot. Trenér: MiroslavChmelík.

Dolhý (60. Staviarský) - Jan Chmelík, Miroslav Holar, Karel Kuboušek, Miroslav Chmelík (69. Smazal) - JanKapic, Petr Holar, Petr Höll (50. Hála), Kobes - Krakeš a Jan Šot. MiroslavChmelík.