Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPetr Hutta chystá další soustředění gólmanských talentů.

V polovině ledna se opět uskuteční tradiční soustředění brankářů pod vedením Petra Hutty. Ve Starém Klíčově se sejdou ve dnech 14. - 16. ledna 2008 krajští dorostenečtí gól­mani, aby pod zkušeným dozo­rem Petra Hutty a šéftrenéra plzeňských gólmanů Jiřího Krbečka, absolvovali porci několika tréninků zaměře­ných na rozvoj pohybových schopností a speciálních brankářských dovedností.
„Zúčastnit se ho mohou gólmani roč. narození 1993 a starší," říká Hutta. Jeho kolega Jiří Krbeček již tradičně sebou vozí brankáře, kteří pravidelně chytají nej­vyšší dorostenecké soutěže ve Viktorii Plzeň. Do jeho skupi­ny se během podzimu zapojila i tachovská reprezentační na­děje Jan Šebek, který absolvo­val stáž po boku Petra Čecha v anglické Chelsea.
Kluci, kteří se pravidelně účastní těchto akcí, tak mají možnost porovnat svoje kvali­ty nejen se špičkou kraje, ale i s gólmany z reprezentačními zkušenostmi.

Ani v zimní pauze však brankáři nelení, zatímco ostatní fotbalisté si užívají zimního odpočinku, kluci se pravidelně několikrát v týdnu scházejí v mrákovské tělo­cvičně. Trenér si účast chválí. „Chlapci chodí pravidelně a chtějí své nedostatky odstra­ňovat, aby na jaře mohli být skutečnými oporami svého týmu." Soustředění plánuje i pro kluky, kteří chytají ještě v žá­kovských kategoriích. „V únoru se sejdeme i s okresní­mi brankáři, kdy na pár dní zakotvíme v Mrákově," dodá­vá na závěr trenér gólman­ských nadějí.

Zdeněk Šilhánek

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.