Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPo slabším začátku přišla skvělá série.

Králův Dvůr/ Divizní fotbalisté Králova Dvora obsadili po podzimu druhé místo. Vstup do soutěže se ale cábelíkům právě nevyvedl.

Po domácím utkání s Motorletem nebodovali cábelíci v Domažlicích (více o kauze níže) a v následných dvou utkáních si vždy připsali jen bod. Zejména zápas v domácím prostředí s Jankovem se Královu Dvoru vůbec nepovedl. Po remíze ve Strakonicích ale cábelíci zdolali Klatovy a když poté uspěli i v derby na půdě Bzové, rozjela se několikazápasová vítězná serie. V průběhu šesti vítězných zápasů v řadě Králův Dvůr jasně porazil  například silnou Třeboň a deklasoval šesti góly Horažďovice. V závěru soutěže pak měli cábelíci těžký los. V jedenáctém a dvanáctém kole také přišlo drobné klopýtnutí. Z Vejprnic Králův Dvůr přivezl jen bod a na domácím hřišti pak cábelíci v nepodařeném šlágru podlehli Voticím 0:1. Hned v následném kole čekal králodvorské hráče další šlágr. Tentokrát se ale cábelíci vytáhli, na půdě vedoucího Žižkova B zvítězili 2:1. Poté doma Králodvorští lehce přehráli Písek a v odloženém utkání posledního podzimního kola uspěli na půdě  Admiry.  

Nejtěžší zápas

Viktorie Žižkov B – Králův Dvůr 1:2: V utkání 13. kola, navíc po domácí porážce od Votic, museli cábelíci zvítězit, aby udrželi s čelem tabulky kontakt. „K tomu zápasu také všichni tak přistoupili, čehož si hodně vážím,“ uvedl trenér Kučera. Zápas se pro hosty nevyvíjel dobře, domácí vedli 1:0. „Ve druhé půli jsme ale byli jednoznačně lepší,“ podotkl Kučera, jehož svěřenci za stavu 1:1 neproměnili obrovské šance. „Člověk se pak smířil s tím, že to bude remíza, ale v 94. minutě dal Červenka na 2:1. To byl opravdu příjemný pocit,“ dodal trenér Kučera.

Nejcennější vítězství

Viktorie Žižkov B – Králův Dvůr 1:2: „Z hlediska postavení v tabulce ano, ale vážím si každé výhry,“ uvedl trenér Miloslav Kučera, který ocenil i další výsledky. „Doma jsme suverénně přehráli Třeboň a Písek, o kterých jsem si myslel, že budou také hrát hodně nahoře. Vyhráli jsme na Admiře, z čehož jsem měl obavy. Z každé výhry mám velkou radost,“ dodal Kučera.

Nejhorší zápas:

Králův Dvůr – Votice 0:1  a Králův Dvůr – Jankov 1:1: „Zápas s Voticemi byl nejtragičtější. To jsme hráli opravdu špatně. I když jsme měli šance, nedali jsme je,“ uvedl trenér Miloslav Kučera, kterému ale v paměti zůstal ještě jeden nevydařený zápas. „Nejhorší zápas byl doma s Jankovem, který uhrál všeho všudy deset bodů a nám sebral dva body. To jsou zápasy, které člověka  opravdu mrzí.

Střelcům vládne Michal Červenka

Cábelíci dokázali nastřílet během podzimu 36 gólů, což je nejvíce z celé divizní skupiny A. Nejlepším střelcem Králova Dvora je po podzimu Michal Červenka, který má na kontě 11 gólů.

(11) – Michal Červenka, (8) –   Petr Dochtor, (4) – Jakub Šindelář, (3) – Roman Fulín. David Kučera, (2) – Tomáš Bláha, Libor Spurný, (1) – Bohumil Mrština, Radek Klička, Petr Podzemský.

 

Jan Vildmon