Kalendář

<< září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Novinky

6. a 4. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSeknička: já měl jiné představy, ale .

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - Jak hodnotí bafuńáři výsledky voleb z valné hromady OFS Tachov

Kosntantinovy Lázně/ Páteční valná hromada Okresního fotbalového svazu Tachov v Kostelci ´posadila´ do křesla předsedy výkonného výboru Václava Přibyla. Dosavadní předseda Miroslav Svoboda v dalším volebním období neprošel, což vyvolalo různé reakce. Jak se výsledky voleb dívají v Konstantinových Lázní?

Hrající trenér S. K. Lázně Pavel Rašín Deníku řekl: „My měli před valnou hromadou schůzku, kde bylo něco nastíněno. My s tím souhlasili a také jsme navrhli kandidáta do výkonného výboru (J. Holák) a prošlo to. Já doufám, že to bude změna k lepšímu,“ vyjádřil se k volbám Rašín, který ale dodal, že tyto záležitosti jdou trochu mimo něho. „Já mám na starosti sportovní činnost. Hlavně vše kolem prvního mužstva. Takže tohle je věc hlavně sekretáře a vedení oddílu."

Sekretář oddílu Karel Seknička podotknul, že jde čistě o jeho osobní názor. „Byl jsem překvapený, že nebyl zvolen Miroslav Svoboda. Podle mého nebyly ve fotbale žádné větší problémy a výkonný výbor pracoval v uplynulém období velmi dobře,“ konstatoval trochu zaskočený sekterář klubu. „Já měl jiné představy, ale uvidíme, s jakými novinkami a celkově, s čím nové vedení přijde,“ řekl závěrem Seknička.

František Hlas