Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPostřehy z valné hromady OFS Tachov v Kostelci.

Kostelec - Valná hromada Okresního fotbalového svazu Tachov trochu jinak, aneb co se ve zpravodajství neobjevilo

Kostelecký kulturní dům poskytl důstojné prostory pro všechny přítomné. Podávané ´občerstvení´ (knedlo, zelo, vepřo) bylo chutné.

Valné hromady se nezúčastnily dva oddíly – Inter Hošťka a Jiskra Vranov.

Miroslav Svoboda ve své hodnotící zprávě také řekl: „Věřím, že nově zvolený výkonný výbor bude pokračovat v nastoupené cestě. Má na čem stavět.“

Paradoxem bylo, že jako kandidáta na předsedu VV OFS Tachov M. Svobodu navrhla spolu s FK Tachov právě J. Vranov a pak svého kandidáta neúčastí svého zástupce nepodpořila.

Volba předsedy skončila, řečeno sportovní terminologií, 22:17 ve prospěch Václava Přibyla.

Bezprostředně po volbě předsedy VV se vzdali kandidatury do výkonného výboru Jaroslav Klíma a Peter Cehlárik.

Výkonný výbor byl tak zvolen z osmi kandidátů v prvním kole a v dalším čtyřletém období bude pracovat ve složení: Jiří Dufka (TJ Chod. Újezd), Milan Fiala (B. Stříbro), Vladimír Turek (S. Černošín), František Trhlík (S. Kostelec), Ludvík Jüthner (Sp. Dl. Újezd), Jiří Holák (S. Konst. Lázně) a nově zvolený předseda Václav Přibyl.

Na základě výsledků voleb bude revizní komise pracovat ve složení Jana Bošková (S. Lom), Radek Slivoně (TJ Chod. Újezd) a Rostislav Vachálek (FK Tachov).

Hosty valné hromady byli Václav Votava (poslanec Parlamentu ČR), Roman Berbr (předseda Plzeňského kraje ČMFS), Jiří Fischer (zástupce ČMFS Praha) a Josef Heller (předseda VV Sportovního sdružení Tachovska). Všichni ve svých příspěvcích pozdravili valnou hromadu.

Roman Berbr, mimo jiné, komentoval hladký průběh voleb slovy: „Ohromný, kultivovaný projev. Jsem nadšen, jak hladce volby probíhaly. Vše bylo zvoleno v prvním kole.“ Na adresu předsedy volební komise Aurela Ardeleanu si s trochou nadsázky neodpustil poznámku. „Přestože si dnes v této funkci odbyl premiéru, tak se z něho stal specialista na volby.“

Nově zvolený předseda výkonného výboru ´mimo kameru´ prohlásil: „Jsem s výsledky voleb spokojený. Důvěra odddílů mě těší. Zvítězil zdravý rozum.“

Ihned po skončení valné hromady se sešel nově zvolený výkonný výbor spolu se členy revizní komise. Na prvním zasedání se také uskutečnila volba místopředsedy VV. Prošel návrh, že by měl být ze Stříbrska a volba padla na Milana Fialu z B. Stříbro, jenž byl jednomyslně zvolen.

František Hlas