12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Odložená derniéra B-týmu vyšla svěle.

Na újezdském hřišti a s dvoutýdenním odstupem skončila v sobotu podzimní se­zona domažlického B-týmu. V dvakrát odloženém zápase přivítal lídra tabulky I.B třídy z Dlouhého Újezda a připsali si poněkud nečekanou, ale za­slouženou výhru.
Domažlice B - D1.Újezd  5:2 (3:0). Branky: 10. a 25. Manowetz, 56. Vacek (PK), 12. Šmirkl, 74. Čech­67. T. Bukva, 81. Jakub Bukva
Ráz dohrávanému zápasu jednoznačně daly sestavy obou soupeřů. Zatímco domácí re­zerva nastoupila s několika posilami z divizního A-týmu, naopak hostující Sparta po­strádala kvarteto hráčů. A tak na hřišti měl od za­čátku více ze hry předposlední tým tabulky, který už po 25 minutách nad favoritem vedl 3:0. Skóre už v desáté minutě otevřel Manowetz, který se po Dufkově centru prezentoval přesnou střelou z otočky pod břevno Mrázkovy svatyně. O dvě minuty později centroval do vápna Mach a Šmirkl hla­vou zvýšil. Vydařený úvod pe­četil ve 25. minutě opět Ma­nowetz. Tentokrát se prosadil technickou střelou po při­hrávce Čecha. „Rychlé vedení nás uklidnilo a my jsme tro­chu polevili. Do šancí se dostal i soupeř, ale gólman Bratanič si s nimi poradil," ohlíží se za první půlí domažlický trenér Antonín Vlček.
Po změně stran zvedla Spar­ta hlavu, a tak byl k vidění s ohledem na těžký terén celkem pohledný fotbal. Střelecké štěstí ale zůstalo na kopačkách domácích. V 56. minutě tak už na 'hrozivých' 4:0 zvýšil Va­cek, který z penalty potrestal faul na Bočana. Teprve pak se ke slovu dostali také hráči ta­bulkového lídra. V 67. minutě byl na konci bratrské spolu­práce Tomáš Bukva - 4:1. Do­mažličané ale brzy odpověděli pátým gólem. V 74. minutě se prezentovali rychlou akcí po ose Vacek, Kruml, Šmirkl, na jejímž konci byla vydařená střela Čecha. Poslední slovo měli v 81. minutě hosté, kteří zásluhou Jakuba Bukvy upra­vili na konečných 5:2.
„Byl to náš nejlepší pod­zimní výkon. Bylo znát, že na­stoupily posily z A-týmu. Od­vedly kus poctivé práce a vý­sledkem byly tři body i řada pohledných akcí," zhodnotil poslední zápas béčka Vlček.
Domažllce B: Bratanič - Dufek (65. Malý), Rejthar, Berka, Vacek - Šmirkl, Mach, Kruml, Čech - Manowetz, Bočan.

Rozhodčí Krauz-Šimek, P. Kříž. ŽK 3:2, 40 diváků.                (poj, jem)