Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTatran Chodov považuje Brejchův trest za příliš mírný.

Verdikt disciplinami komise krajského fotbalového svazu ohledně brutálního zákroku  blovického Michala Brejchy na Pavla Smazala z Tatranu Chodov vyvolal v řadách  chodovského klubu nevoli.
Postižený hráč totiž skončil v nemocnici se zlomeninou nohy a fotbal kvůli vážnému zranění  už zřejmě nikdy hrát nebude.
Proto se Chodovským zdá půlroční trest, který navíc vyprší většinou během nastávající zimní  přestávky, příliš mírný. Výbor fotbalového klubu vydal k celé záležitosti oficiální stanovisko.
„Výše   Brejchova trestu vzbudila v našem oddíle rozčarování. Vzhledem k brutalitě zákroku  a vážnosti zranění hráče ho považujeme za neadekvátní," píše se ve stanovisku oddílu.
„Hrubý faul totiž nejspíš ukončil kariéru našeho hráče už ve 22 letech, s čímž se těžko smiřujeme. Protože rozhodnuti disciplinární komise je však už nezměnitelné, apelujeme na  příslušné funkcionáře, aby příště v podobných případech postupovali daleko tvrději," končí  stanovisko klubu Brejcha svým zákrokem Smazalovi zlomil lýtkovou i holenní kost. Hráč je  po operaci v domácím ošetření a zraněnou nohu má zpevněnou několika šrouby. „Stále zvažujeme podání trestního oznámení. Prokázat úmysl prý ale bude podle právníka velmi obtížné," vysvětluje předseda Tatranu Miloslav Strnad.
MILAN JEŽEK

Přidat příspěvek

Příspěvky

Brutální faul.
starý Jarda | 30.11.2007 (14:43)
Prokázat úmysl prý ale bude podle právníka velmi obtížné? Tak se ještě jednou podívejte na video! "Bránící" hráč, který nemá nohu na trávníku, ale zvedá ji do výšky, jde vždy do souboje s úmyslem zastavit protihráče za každou cenu!!! To, že dojde k menšímu nebo většímu zranění je už potom jenom podružné.