Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALAmatéři z Oplotce si zahráli v Liberci proti mistrovi.

Netradiční závěr sezony prožili fotbalisté TJ Sedmihoří Oplotec. Hráči sedmého týmu čtvrté třídy z Domažlicka totiž změřili síly s prvoligovým celkem Slovanu Liberec.
Jak vůbec k duelu celku z nejnižší soutěže a dvojnásob­ného mistra české ligy z let 2002 a 2006 došlo? Vysvětlení je jednoduché. Oplotečtí vyhráli první cenu, exhibiční utkání se Slovanem Liberec, v soutěži Zápas roku. Tu uspořádal prvoligový Slo­van se svým reklamním part­nerem, poskytovatelem inter­netových sázek bwin.
První cenu si fotbalisté z Domažlicka vybrali minulou sobotu dopoledne, kdy nastou­pili v Liberci utkání s prvoli­govými profesionály k utkání, trvajícímu pětačtyřicet minut.
„Všichni jsme se těšili a moc příjemně nás překvapilo, že proti nám nastoupil prakticky kompletní prvoligový tým," říká spokojeně prezident TJ Sedmihoří Oplotec Miroslav Zitterbart, který si v exhibič­ním zápase také s chutí zachy­tal. Kromě hráčů cestovala au­tobusem pod Ještěd také tří­cítka oploteckých fanoušků. Zápas se hrál od deseti hodin na umělém trávníku stadionu U Nisy, a i když trval jen" pět­ačtyřicet minut, přinesl pře­devším dobrou zábavu. „Bylo to jednoznačné, což jsme samozřejmě očekávali. Kdyby nám domácí nepůjčili míč, tak jsme si asi ani nekop­li," usmívá se Zitterbart, který se svým kolegou čtrnáctkrát lovil míč ze sítě.
„I přes vysokou porážku jsme byli všichni nadšení a spokojení. Byl to skvělý záži­tek," svěřuje se předseda TJ Sedmihoří Oplotec. Spokojení byli fotbaloví pro­fesionálové z Liberce. "Byl to takový příjemný zápas, zpest­ření tréninku," přitakal libe­recký fotbalista Miroslav Ho­leňák. „ Asi nikdo nečekal, že to bu­de fotbal v plném nasazení, ale my jsme se dobře bavili a snad si to užil i soupeř se svými fa­noušky," usmíval se Holeňák. „Hlavně musíme ocenit, že soupeř nevyhledával tvrdé souboje a hrálo se v přátel­ském duchu. Škoda, že v závě­ru útočníci soupeře nevyužili své šance, takhle ten výsledek vypadá divně," dodal.
Výsledek: Slovan Liberec - TJ Sedmihoří Oplotec  14:0.

Branky: 16. 22. 28. 37. a 40. Hodúr,11.,18. a 19.Věchet,l0. a 19. Dort, S.Vlasko, 6. Jíra, 9. Papoušek, 26. A. Petrouš.

Milan Ježek

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.