12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Dohrávky krajského přeboru.

Dohrávky dvou odlože­ných zápasů 15. kola měl na programu v neděli krajský přebor. Jejich odehráním de­finitivně skončila podzimní část soutěže. Oba zápasy se odehrály na hřištích s umělým povrchem. Duel mezi Manětí­nem a Přešticemi mohli zhlédnout fotbaloví příznivci v Žihli, utkání Zbůch - SK ZČE Plzeň se hrálo ve Skvrňanech.
Přeštice překvapily výhrou nad Manětínem a před zimní přestávkou se posunuly na sedmé místo. Nováček ze Zbů­chu po vyrovnaném průběhu zdolal SK ZČE, který tak pře­zimuje na nelichotivé předpo­slední příčce.
Manětín - Přeštice  2:3
Domácí doslova zaspali úvod utkání a po čtyřech minutách již prohrávali 0:2. Pak sice mě­li po celý zbytek zápasu velkou převahu, ale Pleyer, Bouška, Štolka a zejména Korynta je trestuhodně zahazovali. Proto pod stálým tlakem hrající Přeštice nakonec těsnou vý­hru uhájily.
Nejlepší hráči: Mikulík - Bieder­mann. Poločas: 0:2. Branky: 3. Šobr, 4. Biedermann, 75. Benedikt - 74. Cibula, 87. (PK) Bouška. Rozhodčí: Koiár. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (87. Maršá­lek).Diváků: 150.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Pleyer, Bouška, Štolka, Korynta, Stejskal, Cibula, Mikulík, M. Pátek, Barchanski. Trenér Z. Štolka.

Přeštice: Regner - Rajchart, Cá­pal, Šobr, Bouc, Maršálek, Šteffl, Stehlík, Biedermann, Hořký (85. Zdeněk), Benedikt. Trenér J. Ku­beš.

Zbůch - SK ZČE Plzeň   3:1
Do utkání lépe vstoupili, pl­zeňští fotbalisté, ale své dvě úvodní příležitosti nepromě­nili. Poté postupně přebral iniciativu Zbůch a ujal se ve­dení. Také druhá půle začala náporem hostů kteří po faulu Brože vyrovnali gólem kapi­tána Routa z penalty, Zbůch však vzápětí kontroval. V zá­věru věru se SK ZČE snažil o vy­rovnání, jeho úsilí však zmaři­la pět minut před závěrečným hvizdem nešťastná vlastní branka.
Nejlepší hráči: Hettler-Ulč. Po­ločas: 1:0. Branky: 29. Hettler, 60. Steinbach, 85. vlastní - 59. (PK) Rout. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 3:4. Di­váků:150.
Zbůch: Zábranský - Brož, Pla­hs, Hettler, Pfeifer, Koudela (90. Kubíček), Paum (67. Beneš), Steinbach, Schejbal (87. Hájek), Daňhel, Herman. Trenér P. Lukášek.

SK ZČE: Řezáč - Levý (53. Ka­radžov), Vacek, Bednář, Šne­berk, Šiml, Ulč, Strážnický, Su­lek, Rout, Fedorco (80. Stanek). Trenér J. Urbánek.