11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Cábelíci zakončili podzim výhrou nad Admirou.

PRAHA-Fotbalisté Králova Dvora v dohrávaném utkání zdolali Admiru Praha. V utkání, ve kterém rozhodčí udělil celkem tři červené karty vyhráli hosté 2:0.

Admira Praha - Králův Dvůr 0:2

Fotbal, divize A

V prvním poločase byli výrazně lepší cábelíci, kteří nejprve neproměnili několik šancí. Po půlhodině hry byl ale v šestnáctce faulován Mrština a Červenka se z penalty nemýlil - 0:1. Ve 38. minutě pak Mrština vyslal na zteč Dochtora, který obstřelil vybíhajícího brankáře Petra - 0:2. Hosté zahrozili až v závěru první půle, hlavička Štochla mířila nad branku.

Ve druhém poločase předvedli hosté matný výkon. Domácí měli mírnou převahul, ze které ale nic nevytěžili. Po hodině hry pak navíc byli vyloučení v rozmezí pěti minut dva domácí hráči. Aby toho nebylo málo, v 70. minutě uviděl po druhé žluté červenou kartu i králodvorský Červenka. Od tohoto momentu jíž obě mužstva nic nepředvedla a zápas tak skončil výhrou hostů 2:0.