Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Výsledky I.A třídy v 16. kole.

Plzeň- O víkendu vstoupi­la I. A třída do své jarní části zápasy 16. kola.
Ve Včerejším zápase po­tvrdil průběžný leader tabul­ky Zbůch roli favorita a na domácím trávníku porazil mužstvo Nýřan 4:1.
Bitvu mezi posledními dvěma týmy tabulky mohli vidět diváci v Postřekově, který porazil Železnou Rudu 2:0.
Výsledky 16. kola: Postřekov - Ž. Ruda 2:0 (Váchal, Tauer), Zbůch - Nýřany 4:1 (Schejbal 3, Steinbach - Niedermayer), Žá­kava-Nýrsko 0:4 (Pikal, Zahrád­ka 2, Kadlec), Blovice - VS Plzeň 2:0 (Locela, Brejcha), Bolevec - Tlučná 3:0 (Šiml z PK, Greif z PK, Brejcha), Chlumčany-Mýto 1:2 (Fryč - Veverka, Kozler z PK), Křimice - Stříbro 1:1 (L. Zapoměl - Dyk), Luby- Nepomuk 0:0.
1. Zbůch           19          14          1         4           56:23      43
2. Bolevec         19          12          4         3          34:18      40
3. Nepomuk      19          10          6         3           42:27      36
4. Luby             19           9           5          5           26:19      32
5. Blovice          19           8           6          5          31:25       30
6. Stříbro          19            7           6         6          38:32       27
7. VS Plzeň       19            9           0         10         37:41      27
8. Tlučná           19            8           2          9          30:38      26
9. Kňmice          19            7           4          8          32:31      25
10. Mýto            19           8            1        10          36:46      25
11. Chlumčany   19           5            7         7          29:28       22
12. Nýrsko         19           6            3        10         41:45       21
13. Nýřany         19           6            2        11         34:44       20
14. Žákava        19           5             4       10         30:41       19
15. Žel. Ruda     19           5            3        11         31:49       18
16. Postřekov    19           5            2        12         26:46       17