Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOplotec změří síly s ligovým Libercem.

Nečekaný, ale velko­lepý závěr podzimní sezony čeká v sobotu na fotbalisty Sedmihoří Oplotec. Aktuálně jedenáctý tým okresní IV. tří­dy se v přátelském 'zápase roku' utká s prvoligovým Slovanem Liberec. Oplotečtí totiž vyhráli hlavní cenu v' soutěži, kterou vyhlásily Slo­van a jeden z největších světových poskytovatelů sázek a her na internetu, bwin.
"Je mi ctí pozvat Váš klub do Liberce na stadion U Nisy, kde Slovan vyzval mnoho našich i evropských týmů. Ted vyzve Vás jako vítěze soutěže uspo­řádané naším partnerem bwin. Budeme rádi, když si tento den užijete a budete na něj rádi vzpomínat," vzkazuje TJ Sedmihoří Oplotec ředitel Slovanu Ing. Libor Kleibl.
Do soutěže o zápas s mistrem ligy ze sezon 2005/06 a 2001/02 se mohly přihlásit všechny amatérské kluby působící na všech soutěžních úrovních "fotbálkové" i futsalové odíly, které jsou schopny sestavit tým o 11 hráčích. Klub se zaregistroval na stránkách www.bwin.com a poté se pod ním mohli regis­trovat noví uživatelé (hráči, - fanoušci...). Po dosažení urči­tého počtu nově registrova­ných kluby dostaly různé od­měny a klub s nejvíce regis­tracemi navíc vyhrál 45minu­tový zápas proti profesioná­lům z FC Slovan Liberec. A tím byl právě Oplotec z Domažlic­ka.
„Jsme rádi, že jsme vyhráli soutěž bwin, kde byla hlavní výhra zápas se Slovanem. Všichni hráči a fanoušci byli touto zprávou velice potěšeni. Náš klub má 36letou tradici a myslím si, že nikomu, kdo hrál v našem klubu, se nepodařilo hrát na prvoligovém stadionu a s prvoligovým mužstvem. Určitě nebudu lhát, když řek­nu, že se všichni těšíme na ten­to zážitek," říká Miroslav Zit­terbart, prezident TJ Sedmi­hoří Oplotec. „Na sobotu se tě­ší i naši fanoušci. 5ada jich po­jede s námi, takže bude plný autobus. A nikomu nevadí, že vyrážíme už ve čtyři ráno," dodává s tím, že samotný zápas s Libercem má výkop už v 10 hodin.

„Naším cílem je podporovat sport na všech úrovních. Kromě jiného jsme sponzory týmů jako Real Madrid či AC Milán, které stejně jako Libe­rec nosí logo bwin na dresech. Uspořádali jsme tuto soutěž pro české fanoušky, ovšem do budoucna je naším cílem, že by se vybraní sázkaři u bwin mohli na trávníku utkat s ta­kovými hvězdami jako Raúl González či Kaká," říká Jin­dřich Rajchl, právní zástupce bwin v České republice...

Milan Ježek

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.