10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Spartak přišel o osmou výhru až v závěru.

Těžký terén, neu­stálý déšť a hlučný kotel hostu­jících fanoušků v klubových barvách a dokonce i v kostýmu slepice coby bezdružického maskota. To byly průvodní je­vy sobotní fotbalové bitvy dvou nejlépe bránících týmů LB třídy v Klenčí. Domácí Spartak v ní jako čtvrtý tým tabulky narazil na aktuálně druhého nováčka z Tachovska.

Klenčí – Bezdružice  2:2 (2:1) Branky: 21. J.Řezníček, 43. P. Rezníček- 11. Sládek, 82. Korynta.
Začátek nervozního utkání byl,opatrný, oba týmy se snaži­ly neudělat chybu. Domácím se to ale dařilo jen do 11. minu­ty, než gólmana Sokola přímo z trestného kopu z hranice váp­na prostřelil Sládek. Domácí branka zaskočila a Sokol mu­sel v zápětí zasahoval po hla­vičce Komárka. Hra se pohybovala para­doxně uprostřed hříště, kde bylo nejvíce vody, přesto se domácí ve 21. minutě dočkali vyrovnání, a to z kopačky ka­pitána Jaroslava Řezníčka. Ten do sítě dorazil míč, který bezružický gólman Londa ne­udržel v rukavicích po Soko­lově střele. Domácí ožili a rychlí útočníci dělali zadákům Bezdružic problémy. Franek z trestného kopu nastřelil tyč. Ve 39. minutě pak nedokázali míč dopravit ani do odkryté branky, ale dvě minuty před přestávkou už zaslouženě zís­kali vedení. Franek opět trefil
jen konstrukci branky, tento­krát se ale míč od břevna odra­zil k Pavlu Řezníčkovi a ten hlavou otočil na 2:1.
Druhý poločas začal snahou hostí o vyrovnání. Domácí se ale nenechali zatlačit a pokou­šeli se o rychlé brejky. Hra se přiostřila, přesto byly i šance na obou stranách. Z domácích měl největší opět kapitán Řez­níček, ale jeho jedovatou stře­lu ze 75. minuty nakonec gól­man zkrotil. Vzápětí po dalším pokusu Franeka už překona­ného Londu zastoupil obránce Blažek. A tak v 82. minutě hos­té srovnali. Další chybu kleneč­ské obrany využil Korynta, který své sólo zakončil přeho­zením brankáře Sokola.
„Bylo to tvrdě, ale ne zákeř­ně hrané utkání. My jsme se s tím vyrovnali, ale rozhodčí to příliš nezvládal. Škoda, že jsme neudrželi vedení, ale re­míza je asi spravedlivá. Hosté ukázali, že jsou právem naho­ře," ohlíží se za zápasem kle­nečský sekretář Zdeněk Mifek s tím, že soupeř měl opravdu nezvykle skvělé fanoušky. „Bezdružice mají výborný fanklub, přijeli v dresech, s šá­lami i klubovým maskotem a utvořili skvělou atmosféru. Bohužel ale, když jejich tým přišel o vedení, začali být ně­kteří z nich vulgární."
S bodem byl nakonec spoko­jený také předseda hostujícího klubu Petr Kalista. „Za pod­mínek na hranici regulérnosti podala obě mužstva ze špice tabulky bojovný a kvalitní výkon. Některé výroky roz­hodčího vnesly do utkání zby­tečnou nervozitu. Plichta je spravedlivá."

Klenčí: Sokol - Osvald, P.Řezníček, L Hromník (64. Čer­ný), Čech - Vejmelka (58. Psutka), Macht (46. Koza), J. Řezníček, P. Sokol - T. Hromník, Franek.

Milan Ježek

Re: Spartak přišel o osmou výhru až v závěru.
Dinger | 22.11.2007 (10:27)
No ono hlavně Klenčí udělalo víc bodů doma než venku takže si nejsem úplně jist tímto argumentem.

Kaja | 15.11.2007 (08:39)
"Některé výroky roz­hodčího vnesly do utkání zby­tečnou nervozitu." No to vsichni zname. V Klenci se tezko vyhrava, kdyz hraji po cely zapas domaci v 14-ti hracich. :-)