12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Bzová si na závěr podzimu zastřílela.

JAKOV-Divizní celek Bzové si s chutí zastřílel v důležitém utkání posledního podzimního kola.

Jankov – Bzová 1:7

Fotbal, divize, skupina A

Už ve 2. min. zasunul po Černého akci k tyči Ehl – 0:1. V 8. min. vyrovnal na 1:1 Pulec po přímém kopu Brozmana. Ve 12. min. skončil nebezpečný cent Maxy vedle branky Bzové. Další šanci promarnil domácí Maxa. Ve 26. min. střílel Brozman nad břevno Šilhavého branky. Ve 30. min. postupovali čtyři hosté na dva domácí obránce, Ehl však neproměnil. Ve 31. min. přihrál Bežó Nademlejnskému, ten posunul na Ehla, který střílel k tyči – 1:2. Po trestnému kopu Šafránka mířil Stejskal vedle domácí branky. Ve 34. min. dal na 1:3 Číhař po přihrávce Černého a předchozí spolupráci Větrovského s Dubským. O tři minuty později střílel Maxa opět nad branku hostí. Ve 40. min. po rohu Maxy střílel těsně vedle Brozman. Ve 42. min. kryl Šilhavý nebezpečnou střelu Šafránka. Druhá půle se už odehrávala celá v režii hostujícího týmu. V 50. min. zvýšil Černý na 1:4. V 52. min. posunul Nademlejnský na Větrovského, ten přihrál Ehlovi, který se nemýlil – 1:5. A bylo rozhodnuto! Poté zahodili hosté dvě tutovky a následně gólma Hrubý kryl střelu Ehla. V 60. min. šel trestný kop Kaufmana těsně nad. Další střeleckou pozici připravil Větrovský pro Beža, který střílel těsně vedle. Další ránu Černého kryl domácí gólman. V 56. min. po akci Větrovského a Černého  přeloboval Číhař gólmana – 1:6. O chvíli později skončil obdobný pokus stejného hráče těsně vedle domácí branky. V 77. min. uvolnil Bežó Ehla, který našel úplně volného Číhaře – 1:7. V 79. min. kryl Šilhavý ránu Kursy k tyči. V 87. min. střílel Číhař těsně vedle, totéž zopakoval i Větrovský. Hosté předvedli skvělý výkon.

Branky: Pulec – Ehl 3, Číhař 3, Černý. Rozhodčí. Mareška – Hudeček, Kříž. ŽK: 3:1. Diváků: 100.

Bzová: Šilhavý – Bežó, Kaufman, Štěch, Hrubý (73.  Říha), Dubský, Nademlejnský, Větrovský, Číhař, Černý, Ehl.